ایستگاه خبر

معامله‌گر سرشناس: بهای بیت‌کوین بیش از این سقوط نخواهد کرد

تون وایس، معامله‌گر و تحلیلگر سرشناس بیت‌کوین گفته که این رمزارز پیشتار هم‌اکنون به کف قیمتی خود رسیده است. وی سرمایه‌گذاران را تشویق کرده که تا دیر نشده دست بجنبانند و برای اهدف بلندمدت، اقدام به خرید بیت‌کوین کنند.

همه این اصطلاح و توصیه‌ی معاملاتی معروف به گوشمان خورده است که سعی کن در کف قیمت بخری و در سقف بفروشی. در بازار بیت‌کوین و دیگر رمزارزها اگر بتوان به درستی نقاط اوج و فرود نمودار قیمت را به‌درستی تخمین زد، سود سرشاری نصیبمان خواهد شد. با این حال، این کار بسیار چالش‌برانگیز است و به هوش و فراست بالایی نیاز دارد.

وایس بر این باور است که اکنون بهترین زمان برای ورود به بازار و تبدیل نقدینگی به بیت‌کوین است.

از زمان سقوط قیمت‌ها در بازار ارزهای رمزپایه در پنج‌شنبه‌ی گذشته، گمانه‌زنی در مورد شرایط آتی بازار به‌شدت دشوار شده است. برخلاف موقعیت‌های پیشین بازار که در آن‌ها شاهد سقوط بهای رمزارزها بودیم، اکنون شرایط بسیار پیچیده است؛ چرا که وقایع جهانی نیز گره‌هایی به این کلاف سردرگم اضافه کرده‌اند. بسیاری از فعالان بازار بر این باورند که قیمت‌ها ممکن است از این سطح هم پایین‌تر برود. وایس هم دست رد به این گمانه‌زنی‌ها نمی‌زند؛ اما مدعی است که شواهد کافی وجود دارد که اثبات می‌کند می‌توانیم خوش‌بین باشیم که بدترین حالت ممکن برای بازار رخ داده و از این پس شاهد رشد قیمت‌ها خواهیم بود.

شمار دیگری از تحلیلگران نیز با وایس موافقند و می‌گویند که معمولا در بازارها قیمت‌ها پس از تجربه‌ی یک سقوط ناگهانی به سرعت بازیابی می‌شوند. با این حال، بازار رمزارزها با دیگر بازارها تفاوت‌های بنیادینی دارد و دور از انتظار نیست که طی روزهای آتی شاهد نوسانات شدید قیمتی در این حوزه باشیم.

Source

https://coiniran.com/?p=37587
دکمه بازگشت به بالا