ایستگاه خبر

Bitcoin Gold یکشنبه عرضه خواهد شد

توسعه دهنگان پشتیبان انشعاب بلاکچین بیتکوین طی یک پست جدید وبلاگی گفتند که در ساعت ۷ بعد ازظهر ۱۲ نوامبر (۲۱ آبان) به وقت گرینویچ، یک نرم افزار رسمی بیتکوین گلد (BTG) را برای دانلود منتشر می کنند. از ابتدای راه اندازی عمومی Bitcoin Gold در تاریخ ۱ نوامبر، این پروژه توسط LightningASIC، یک فروشنده سخت افزار استخراج مستقر در هنگ کنگ و همچنین یک اجتماع  توسعه دهندگان نسبتا گمنام پشتیبانی می شود.

همانطور که توسط  CoinDesk  گزارش شد، ایده Bitcoin Gold حفظ  بیشتر خواص پروتکل بیتکوین است، اما استفاده از تراشه های تخصصی برای استخراج، و یا فرآیندی که با آن تراکنش های جدید به  یک بلاکچین اضافه می شوند (در حالی که همچنان به ایجاد توکن های جدید به عنوان پاداش می پردازد) را محدود می کند.

همچنین این آخرین نمونه از یک رمزارز “airdropped” است که  کوین های جدید را به هر شخص دارای بیتکوین در زمان انشعاب و یا تا زمان آغاز به تمایز دفتر کل معاملات، اختصاص داده و توزیع خواهد کرد.

با وجود انتقادات برخی از ناظرین، تیم پشت Bitcoin Gold  از زمان ایجاد رسمی شبکه جدید در ماه گذشته، در حال کنار گذاشتن مقدارمشخصی از کوین ها در جهت حمایت و پشتیبانی از توسعه استخراج بلاک ها بوده است.

با توجه به نظرات ارائه شده، تلاش این تیم برای ارسال یک نشانه جهت جلب اعتماد بازار، احتمالا ناشی از نگرانی های موجود حول این سعی و تلاش ها می باشد.

پشتیبانان این پروژه طی بیانیه ای اظهار داشتند: “ما ازاجتماع سراسر جهان که با قدرت هش خود به شبکه آزمایشی ما کمک کردند بسیار سپاسگذاریم؛ با این کارعلاوه بر اینکه  صبورانه فرآیند استخراج خود را آزمایش می کنند، در ضمن به صرافی ها، استخر ها، توسعه دهنگان کیف پول و دیگر اپراتورهای ارائه خدمات، اجازه پیاده سازی و آزمایش پشتیبانی خود از BTG را نیز می دهند، تا جامعه Bitcoin Gold بتواند در زمان راه اندازی، خدمات کاملا مناسبی را ارائه دهد.”

بدون تردید در روزهای آتی شاهد آغاز تراکنش ها خواهیم بود. Bitcoin Cash  یک رمزارز دیگر منشعب شده از شبکه بیتکوین به فاصله کمی پس انتشارش در ماه آگوست، ارزش تقریبی ۴ میلیارد دلاری در بازار را به دست آورد.

بدون شک صرافی ها و داد و ستد کنندگان به نظاره خواهند نشست که ببینند آیا تاریخ دوباره تکرار خواهد شد.

 

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

source & image

https://coiniran.com/?p=15676
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x