ایستگاه خبر

Bitcoin God به عنوان انشعاب سخت و جدید، برای انتشار آماده می شود

سرمایه گذار سرشناس چینی بیتکوین Chandler Guo اعلام کرده که انشعاب سخت بیتکوین خود را با نام Bitcoin God منتشر خواهد کرد.

به گزارش کوین ایران به نقل از کوین دسک، یک سرمایه گذار سرشناس چینی بیتکوین Chandler Guo اعلام کرده که انشعاب سخت بیتکوین خود را با نام Bitcoin God منتشر خواهد کرد. Chandler Guo در توییتی که ظاهرا در آن انشعاب بیتکوین را موضوع مهمی قلمداد کرده گفت، بلاکچین او در ۲۵ ماه دسامبر، Bitcoin God از بلاکچین اصلی بیتکوین جدا خواهد شد و استفاده از روز بیست و پنجم به عنوان تاریخ انتشار،  برای وی به عنوان نماد میزان پاداش شبکه بیتکوین به دارندگان، تلقی می شود.

god (بیتکوین گاد) به عنوان انشعاب سخت و جدید، برای وقوع آماده می شود

هنگامی که از او در رابطه با شوخی بودن گفته اش پرسش شد، او تایید کرد که کاملا جدی صحبت کرده است.او اضافه کرده است که بدون هیچگونه استخراج اولیه و مجموع این میزان، ۲۱ میلیون خواهد بود.

دسامبر ۲۰۱۷ ماه فورک ها (از جمله Bitcoin God)

او در تاریخ ۴ دسامبر امسال، در صفحه توییتر خود به آدرس@ChandlerGuo  اعلام کرد:

Bitcoin God در بلاک ۵۰۱۲۲۵ از زنجیره اصلی منشعب خواهد شد. این اتفاق در روز ۲۵ ماه دسامبر اتفاق خواهد افتادکه انتخاب این روز برای من نماد میزان پاداش شبکه به دارندگان بیتکوین است. میزان بیتکوین در این شبکه بدون هیچگونه استخراج اولیه و مجموع آن، ۲۱ میلیون خواهد بود.”

ماه دسامبر با حداقل سه مرحله ثبت از تصویر لحظه ای شبکه به طور ناگهانی، تا پایان سال جاری به ماه انشعاب های بیتکوین تبدیل شده است. بیتکوین Diamond که هم اکنون در مرحله پیش از راه اندازی قرار دارد، ممکن است در زمان مشابه به اجرا درآید. ویژگی های این انشعاب در لیست Coinmarketcap قرار داده شده که در حدود ۴۵ دلار معامله می شود.

جنبه کلیدی ورژن های جدید بیتکوین ایجاد جذابیت از طریق “کسب پول بی زحت” برای سرمایه گذاران است. این اتفاق در زمان بروز هر انشعاب و با ایجاد یک کپی از نسخه اصلی در موجودی حساب کاربران شکل می گیرد.

بدون تردید ذهنیت پشت طرح های Super Bitcoin ، Bitcoin Platinum و Bitcoin Cash Plus همین موضوع بوده که برای اولین بار تایید می کنند که این مبلغ به افرادی تعلق می گیرد که در زمان شروع انشعاب در حساب خود موجودی بیتکوین داشته باشند. در عین حال Guo در حال انتشار جزئیات بیشتری از Bitcoin God است که اخبار اولیه آن را از طریق WeChat به اطلاع کاربران می رساند.

https://coiniran.com/?p=16753
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x