آخرین اخبار ارزهای دیجیتالاخبار بیت کوینایستگاه خبر

کاهش بی‌سابقه جریان ورودی و عرضه بیت کوین 

تحقیقات بیت‌کوین CryptoQuant نشان می‌دهد تعداد جریان ورودی و عرضه بیت کوین یک بازه زمانی 612 روزه بیت‌کوین به آن‌ها وارد شده 80 درصد کاهش یافته است. این بزرگترین کاهشی است که تاکنون در تاریخ بیت کوین ثبت شده است. این تحلیل که داده‌های اکتبر 2021 را در نظر می‌گیرد، کاهش حتی 84 درصدی را در مقایسه با اوج در ماه می 2021 نشان می‌دهد.

یک رکورد بالا

کریپتوکوآنت از کاهش قابل توجهی در میزان بیت کوین سپرده‌شده در صرافی‌های ارزهای دیجیتال و عرضه کلی بیت کوین موجود در این پلتفرم‌ها خبر داد.

این پلتفرم به مارس 2020 اشاره می کند، زمانی که بیت کوین شاهد بالاترین عرضه ثبت شده خود در صرافی‌ها پس از یک دهه رشد مداوم بود. در 1200 روز گذشته کاهش بی‌سابقه و مستمری در عرضه بیت کوین وجود داشته است.

تغییر در پویایی عرضه نشان‌دهنده تغییر قابل توجهی در نحوه نگهداری و معامله بیت‌کوین است و نشان می‌دهد که دارندگان درازمدت ترجیح می‌دهند دارایی‌های خود را در کیف پول‌های خود نگهداری کنند. —کریپتوکوآنت (@cryptoquant_com) 3 جولای 2023)

بررسی‌های انجام‌شده نشان دهنده یک تحول مثبت در درک کلی بیت کوین است. این امر با پیشرفت‌های اخیر در صنعت مالی، از جمله تشکیل پرونده یا ثبت مجدد ETF توسط بلک‌راک و همچنین معرفی چارچوب‌های نظارتی آتی در بازارهای پیشرو، به‌ویژه در G20، پشتیبانی می‌شود.

هر دو جریان خبری ارتباط تنگاتنگی با قیمت بیت کوین دارند. به دنبال اخبار مرتبط با درخواست ETF بیت کوین شاهد افزایش قیمت بود، و با اعلام نامناسب بودن برنامه‌های ETF دوباره قیمت آن کاهش یافت.

از سوی دیگر، بحث در مورد طبقه‌بندی ارزهای دیجیتال، چه به عنوان اوراق بهادار، چه کالا، ارز یا سایر دارایی‌ها، همچنان یک موضوع برجسته در محافل نظارتی است.

از زمان این اخبار داده‌های کوین‌مارکت‌کپ نشان می‌دهد قیمت بیت کوین، در 24 ساعت گذشته، 1.38 درصد افزایش یافته است، و در حال حاضر 30،998.13 دلار معامله می شود.

افزایش قیمت بیت کوین

در کنار اخبار مربوط به جریان‌های ورودی، تحلیلگران تغییر قابل توجهی را در قدرت قیمت بیت کوین در ساعات بازار ایالات متحده شناسایی کرده‌اند که نشان دهنده یک روند مثبت است.

پس از یک دوره چالش برانگیز بین اواسط فوریه تا اواسط ژوئن، گزارش‌ها نشان می‌دهند که بیت‌کوین از آغاز سال تا به امروز 62 درصد رشد داشته است که شامل افزایش 13 درصدی در 30 روز گذشته و افزایش 1.5 درصدی در بازه زمانی هفتگی است.

پیشنهاد مطالعه: معامله گران چطور روند تحلیل روند قیمت در بازار رمزارز را انجام می دهند

منبع
۱
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا