ایستگاه خبر

بازار سهام و بیتکوین؛ روزگار آنها پس از انتخاب ترامپ چگونه گذشت؟

سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین (BTC) به جای سهام ایالات متحده در روز انتخاب ترامپ می‌توانست شما را ثروتمند کند.
به گزارش CNBC، شاخص‌های بورس ایالات متحده، Dow و S&P 500، اخیراً و پس از انتخاب ترامپ نزدیک به چهار سال از سودشان را از دست داده‌اند.

سهام همچنان تحت فشار است

پس از آن که معاملات بازار سهام پس از اخبار مربوط به تزریق نقدینگی بانک مرکزی آمریکا شروع به کار کرد، همه شاخص‌های اصلی سقوط کردند.
از سوی دیگر بیت‌کوین (BTC)، برجسته‌ترین رمزارز بازار سرمایه، در زمان انتشار این خبر و بعد از بالا رفتن تا سطح ۶۶۰۰ دلار در اوایل امروز، در قیمت ۶۳۵۱ دلار ثابت مانده است.

بیت کوین سهام را پشت سر می‌گذارد

شاخص داوجونز به پایین‌ترین میزان روزانه خود یعنی ۱۸۲۱۳ واحد سقوط کرد، این بدان معناست که ارزش کنونی آن کمتر از روز انتخابات یعنی ۱۸۳۳۲ واحد شده است، روزی که نشانگر آغاز دوره پرهیاهوی ترامپ بود.
در مقابل، آن دسته از سرمایه‌گذارانی که در تاریخ ۸ نوامبر بیت‌کوین را با قیمت تقریبی ۷۰۰ دلار خریدند، سود کلانی کردند. کریس جاسکینسکی، تحلیلگر محبوب حوزه کریپتو، برآورد کرده است بیت‌کوین از پیروزی تاریخی ترامپ ۶۷۶ درصد افزایش یافته است.

۲۰۲۰، سال دیگری برای بیت‌کوین؟

اولین سال ریاست جمهوری ترامپ همزمان با افزایش شدید قیمت بیت‌کوین بود طوری که باعث شد تمام جهان در مورد رمزارزها صحبت کنند. روز گذشته، مایک نووکروز، مدیرعامل Galaxy Digital، در یک مصاحبه اعلام کرد معتقد است که سال ۲۰۲۰ نیز می‌تواند سال بیت‌کوین باشد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=37791
دکمه بازگشت به بالا