ایستگاه خبر

شرکت‌های بیت کوین در کانادا تنظیم می شوند

کانادا شرکت‌های بیت کوین را به‌عنوان مشاغل خدمات پول طبقه‌بندی کرده است. و بیت‌کوینیست‌ها به طرز شگفت‌انگیزی از آن خوشحال هستند. کانادا عقیده دارد که شرکت‌های رمزارز اعم از داخلی و خارجی- که به مشتریان کانادایی خدمات می‌دهند باید به‌صورت رسمی و به‌عنوان مشاغل خدمات پولی (MSBs) در کشور تنظیم شوند. اکنون آنها باید مقررات را رعایت کرده و در واحد اطلاعات مالی کانادا، FINTRAC ثبت نام کنند.

اصلاحات مربوط به این قانون در ژوئیه گذشته توسط دولت کانادا منتشر شد. MSBs اکنون شامل مشاغل داخلی و خارجی می‌شود که با ارزهای مجازی معامله می‌کنند. این فعالیت‌ها شامل معاملات ارز مجازی و خدمات انتقال ارزش است.

فرانسیس پولیوت، مدیرعامل و بنیانگذار بول بیت کوین،  یکی از شرکت‌های بیت کوین در کانادا، و وکیل کریپتو در سفارت محلی بیت کوین (Bitcoin Embassy)، تأیید کرد که آیین نامه جدید لازم الاجراست.

پولیوت ادامه داد: به نظر من این همه موفقیت بزرگی بوده است. عالی نیست اما می‌توانست خیلی بدتر باشد. […] موضع ما هرگز تغییر نکرد: بیت کوین پول است، باید مانند سایر پول‌ها تنظیم شود، نه بیشتر و نه کمتر. این همان چیزی است که ما به‌دست آورده‌ایم.

قانون جدید تصریح می‌کند که هر فرد که در کانادا ۱۰،۰۰۰ دلار کانادایی (تقریبا ۷،۳۵۰ دلار) یا بیشتر به صورت رمزارز دریافت می‌کند از این پس تعهدات ضبط، شناسایی و گزارش‌دهی خواهد داشت. پولیوت خاطرنشان کرد که این تنها چیزی است که مانع از آن می‌شود که اصلاحات تنظیمیاتی جدید را یک پیروزی قاطع بخواند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39214
دکمه بازگشت به بالا