مینو علیخانی | 1397.08.30

Bitcoin.com و هدایت کل هش به سوی بیت کوین کش ABC

کاربران استخر استخراج Bitcoin.com راجر ور در حمایت از این هارد فورک بیت کوین کش ABC استخراج کرده و در صورتی که این وضعیت مطابق میل آن ها نباشد بنا بر بیانیه ای در داشبورد Bitcoin.com می بایست به استخر استخراج دیگری نقل مکان کنند.

استخراج Bitcoin.com به کاربران این امکان را می دهد تا سخت افزار استخراجی خود را به آن متصل کرده و یا نرخ هش مناسب خود را از این شرکت توسط ماینر های اجاره ای خریداری نمایند.

با آن که در دنیای بیت کوین سر و صدای زیادی از جانب Cloud mining به پا نشده است اما تا به امروز هیچ گزارشی مبنی بر عملکرد اشتباه آن نیز در  Bitcoin.com گزارش نشده است.

Bitcoin.com و هدایت کل هش به سوی بیت کوین کش ABC

bitcoin-com-directs-all-hash-to-bch-abc

Source

مقایسه بیت کوین کور و بیت کوین کش در Bitcoin.com

این استخر مرتبا بیش از 400 پتا هش برای بیت کوین کور اختصاص داده و از زمان تاسیس آن بیش از 1700 بلاک استخراج کرده است.می توان گفت میزان موفقیت آن برای بیت کوین کش به طور چشمگیری با رسیدن به بیش از 6000 بلوک استخراجی افزایش یافته است.

این که نرخ هش BCH کمی از بیت کوین کور کمتر است Bitcoin.com را بر آن داشته است که در انتقال تمام قدرت هش خود به سوی BCHABC افزایش چشمگیری داشته باشد.

شایان ذکر است که Bitcoin.com در طی چند روز گذشته تنها تعداد اندکی بلاک در BTC یافته است. این امر برای کاربران Bitcoin ABC امری خوشایند خواهد بود و اگر ارزش Bitcoin ABC به همین ترتیب بالا تر برود باعث خوشنودی ماینر ها نیز خواهد شد.

به گزارش کوین ایران به نقل از خبرگزاری CCN در لحظه انتشار این مقاله توسط این خبرگزاری حداقل تمامی هش مربوط به Bitcoin.com، بیت کوین کش ABC را ماین خواهند کرد. بنا بر آن چه وب سایت کوین دنس می گوید، Bitcoin.com مرتبا بیش از 5 درصد بلاک ها را در بیت کوین کش استخراج خواهد کرد.

 امنیت

بنا بر اطلاعاتی که داده شد می توان به نقش مهم Bitcoin.com در تامین امنیت بلاک چین بیت کوین کش ABC پی برد. شایان ذکر است که تا سپتامبر 2013 بیت کوین نرخ هشی کم تر از 1  PH/s داشت. عوامل زیادی نیز در ارزیابی اهمیت نرخ هش دخیل هستند. می توان گفت تا زمانی که بیت کوین کش ABC و بیت کوین کش SV الگوریتم هش مشابهی دارند و بیت کوین کش SV قدرت هش بالا تری دارد، احتمال خطرات امنیتی چون حملات 51 درصد نیز وجود خواهد داشت.

 

در نمودار زیر نیز می توانید آمار دقیق منتشر شده از وب سایت کوین دنس را برای بلاک های بیت کوین کش ABC و استخر های مختلف آن ملاحظه نمایید.

Bitcoin.com و هدایت کل هش به سوی بیت کوین کش ABC

bitcoin-com-directs-all-hash-to-bch-abc

Source

با توجه به آن چه گفته شد، آینده بیت کوین کش SV و بیت کوین کش ABC را چگونه  ارزیابی می کنید؟

به نظر شما کدام یک در جلب نظر کامیونیتی خصوصا ماینر ها موفق تر بوده اند؟

Bitcoin.com و هدایت کل هش به سوی بیت کوین کش ABC

bitcoin-com-directs-all-hash-to-bch-abc

Source

نظرات خود را از طریق توییتر، بات تلگرام، اینستاگرام، فیس بوک و وب سایت کوین ایران با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.توجه!
دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.Source