ایستگاه خبر

گردهمایی‌های بیت‌کوین کش به‌صورت مجازی برگزار خواهند شد

جامعه رمزارز ژاپن راه‌حلی پیدا کرده است که به افراد علاقه‌مند این امکان را می‌دهد بدون حضور در مکان‌های شلوغ در گردهمایی‌های سراسر ژاپن شرکت کنند.

براساس گزارش‌ها، گروه‌ گردهمایی‌های بیت‌کوین کَش (BCH) در اوزاکا و توکیو به اعضایشان این امکان را می‌دهند که در جلساتی که به‌طور منظم برنامه‌ریزی شده‌اند، شرکت کنند.

اگرچه در ژاپن کمتر از ۱۰۰۰ مورد مبتلا گزارش شده، شرکت‌ها و سازمان‌‌ها در زادگاه رمزارزها برای جلوگیری از شیوع این بیماری از ادبیات جدیدی در اطلاعیه‌هایشان استفاده می‌کنند که در آن مردم را به کار کردن در خانه، استفاده کمتر از وسایل حمل‌ونقل عمومی و شرکت نکردن در تجمعات شلوغ دعوت می‌کند.

گروه Tokyo Bitcoin Cash Meetup در ابتدا قرار بود دو جلسه در ماه مارس برگزار کند که به دلیل همه‌گیری جهانی کروناویروس باید لغو می‌شد. بااین‌حال، آکانه یوکو، برگزارکننده‌ی گردهمایی‌های بیت‌کوین کَش (BCH)، در ۱۷ مارس به اعضای گروه اطلاع داد که این جلسات بصورت مجازی برگزار می‌شوند:
«جلسات مجازی ما از چهارشنبه ۱۸ مارس و در ساعت ۷:۳۰ بعدازظهر آغاز می‌شوند. ما قصد داریم مانند جلسات حضوری هر چهارشنبه، بطور مجازی هم میزبان اعضایمان باشیم.»

جلسات مجازی و حضوری پایاپای هم

مواد پرمصرفی مانند کاغذ توالت، ماسک و ضدعفونی‌کننده دست هنوز در ژاپن به اندازه کافی موجود نیست و این باعث می شود حضور در گردهمایی‌های بیت‌کوین کَش برای گروه‌های در معرض خطر دشوار باشد. بااین‌حال، یوکو اظهار کرد جلسات حضوری نیز برای کسانی که اقدامات بهداشتی لازم را انجام می‌دهند، برقرار است:
«حتی اگر ما نخواهیم اعضا را به بیرون رفتن از خانه ترغیب کنیم، افراد باید آزاد باشند تا هرکاری را که می‌خواهند انجام دهند و اگر خودشان بخواهند آزادند که مثل قبل در گردهمایی‌های حضوری شرکت کنند.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=37621
دکمه بازگشت به بالا