ایستگاه خبر

افزایش فشار فروش بیتکوین‌کش پیش از انشعاب سخت

با نزدیک شدن موعد انشعاب سخت بیتکوین‌کش (BCH)، جریان ورودی این رمزارز به صرافی‌ها به بالاترین حد در هشت ماه گذشته رسیده است. به نظر می‌رسد فعالان بازار بیشتر از خرید این رمزارز، قصد فروش آن را دارند.

پس از یک سری اختلاف نظر و درگیری درباره آینده پروژه و تغییرات پیشنهادی در کد زیربنایی آن، قرار بر این شد که یک انشعاب سخت در تاریخ ۱۵ نوامبر ایجاد شود.

بنا بر داده‌های Chainalysis، جریان ورودی این رمزارز در آخرین روز ۲۷۱ هزار بیتکوین‌کش بوده که این بالاترین سطح آن در ۲۴۴ روز گذشته بوده است. جریان ورودی به صرافی‌ها با تغییرات در احساسات بازاری نوسان می‌کند و یک افزایش در آن نشاندهنده افزایش فشار فروش در بازار است.

بعلاوه ، دارایی‌های در دست صرافی‌ها زمانی که فعالان بازار بخواهند رمزارزی را بیشتر از خرید، بفروشند و همچنین خریداران تصمیم به ذخیره دارایی‌های خود در صرافی‌ها دارند، افزایش می‌یابد.

شدت معامله یک معیار مهم دیگر است. این معیار ارزش معاملات دفتر سفارشات را با ورودی به صرافی‌ها مقایسه می‌کند. اگر افزایشی در شدت معامله مشاهده شود، یعنی کاربران بیشتری قصد خرید دارند. در مورد بیتکوین‌کش، شدت معامله متوسط در آخرین روز ۱۰.۲۳ بوده که به مراتب کم‌تر از میانگین شش ماهه ۲۷.۴ است.

در هنگام انتشار این خبر، بیتکوین‌کش به لحاظ ارزش بازاری رتبه ششم را بین تمامی رمزارز‌ها در اختیار دارد و در قیمت تقریبی ۲۵۷ دلار خرید و فروش می‌گردد.

https://coiniran.com/?p=42008
دکمه بازگشت به بالا