ایستگاه خبر

Bitcoin Cash خود را کجا بفروشیم

از اول آگوست که انشعاب در زنجیره بیتکوین به وجود آمد بسیاری از صرافی ها شروع به دادن اعتبار ارز جدید بوجود آمده یعنی BCH به کاربران خود کردند.

در این میان برخی از صرافی ها، بر خلاف برخی دیگر که هنوز درگیر وارد کردن BCH بودند، شروع به دادو ستد این ارز کردند. بعد از آنکه انشعاب اتفاق افتاد، قیمت این ارز نوظهور به شدت افزایش یافت. این موضوع باعث شد تا تعداد زیادی از کاربران بخواهند BCH خود را بفروشند تا بتوانند BTC یا هر توکن دیگری را با این پولی که به رایگان بدست آوردند بخرند.

اما برخی دیگر از کاربران همچنان بدنبال صرافی هایی هستند که قابل اعتماد بوده و بتوانند BCH را در آن سپرده کنند و یا به داد و ستد آن بپردازند. برای این افراد که کلیدهای خصوصی خود را نزد خود نگه داشته اند لیستی از صرافی ها تهیه شده که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم. (این صرافی ها در زمان نوشته شدن مقاله قابل استفاده بودند و ممکن است طی زمان نوشته شدن و انتشار این مقاله به تعداد آن ها افزوده شده باشد)

در این متن کلماتی همچون BCC یا BCH و یا Bitcoin Cash استفاده شده که خوانندگان باید در نظر داشته باشند که همه آن ها یک معنی واحد دارند و منظور همان بیتکوین کش است.

  1. ViaBTC

1

 

ViaBTC یک صرافی چینی معروف است. آن ها اولین صرافی بودند  که پس از انشعاب، از سپرده، برداشت و دادوستد بیتکوین کش پشتیبانی کردند. برای شروع به کار با این صرافی باید ثبت نام کرده و احراز هویت شوید. پروسه تایید کاربر توسط این صرافی ۲الی۳ ساعت زمان می برد.

جفت های قابل داد و ستد در این صرافی به شرح زیر است:

BCC/CNY

BCC/BTC

 

  1. Bittrex

2

این صرافی یکی از صرافی های آمریکایی است و به کاربران خود به همان اندازه ای که BTC داشتند BCC دادند.

برای شروع به کار با این صرافی باید یک حساب کاربری بسازید.

جفت های قابل داد و ستد در این صرافی به شرح زیر است:

BCC/BTC

BCC/ETH

BCC/USTD

۳٫Kraken

3

 

این صرافی نیز به همان مقداری که کاربران در آن دارایی بیتکوینی داشتند اعتبار BCC داده است. می توانید در این صرافی به داد و ستد بپردازید و برای این کار نیاز به یک تاییدیه حساب ساده است ولی اگر می خواهید در سطوح بالاتری به داد و ستد بپردازید باید ثبت نام کرده و تایید هویت کنید.

جفت های قابل داد و ستد در این صرافی به شرح زیر است:

BCH/BTC

BCH/EUR

BCH/USD

۴ . Bitfinex

4

 

این صرافی یکی از صرافی های بسیار بزرگ به حساب می آید. مانند بسیاری از صرافی های دیگر، Bitfinex نیز پس از انشعاب شبکه به اعتبار کاربران خود که BTC داشتند BCH اضافه کرد. اما برخلاف بسیاری دیگر از صرافی ها که به همان مقداری که BTC داشتید به شما BCH می دادند (یا به عبارتی ضریب ۱ به ۱)، این صرافی از روش توزیع دیگری به نام “ضریب توزیع اجتماعی شده” استفاده کرد. این ضریب ۱ به ۰٫۸۵۳۹ در زمان توزیع بود. یعنی برای هر یک BTC، کاربر مقدار ۰٫۸۵۳۹ ارز BCH دریافت می کرد.

جفت های قابل داد و ستد در این صرافی به شرح زیر است:

BCH/BTC

BCH/ETH

BCH/USD

  1. HitBTC

5

این صرافی از سال ۲۰۱۳ در حال فعالیت است. این صرافی به کاربران خود به همان مقدار رایج ۱ به ۱ ارز BCC داد.

برای داد و ستد BCC با ارزهای قابل پذیرش در این صرافی، کاربران باید یک پروسه احراز هویت را انجام دهند. برای داد و ستد ارزهای رمزنگاری شده که این سایت پشتیبانی می کند نیازی به احراز هویت نیست اما محدودیت در داد و ستد دارد.

جفت های قابل داد و ستد در این صرافی به شرح زیر است:

BCC/BTC

BCC/ETH

BCC/USD

  1. BTCBOX

6

این صرافی در توکیو است و بنا بود تا از همان زمان شروع انشعاب امکان داد و ستد BCC را فراهم کنند اما با کمی تاخیر این امکان در ۲ آگوست فراهم شد.

جفت های قابل داد و ستد در این صرافی به شرح زیر است:

BCC/JPY

  1. Changelly

این صرافی امکان داد و ستد BCC با بیش از ۳۰آلتکوین دیگر و همچنین BTC را فراهم می کند.

  1. Shapeshift

این صرافی نیز مانند Changelly است اما تفاوت هایی در نرخ تبدیل دارند.

برخی دیگر از صرافی هایی که داد و ستد بیتکوین کش را پشتیبانی می کنند به شرح زیر است:

Bitcoins Norway

MercuryCash

Bithumb

Huobi

Korbit

QuoineEX

Okcoin

Okexدیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.source: bitcoin

https://coiniran.com/?p=7817
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x