ایستگاه خبر

کاهش اخیر بازده‌ عملیات‌های بیت کوین ماینرها را وادار کرده است که بخشی از دارایی خود را بفروشند

فهرست گردش ۲۱ روزه استخراجگران، سنجه ایجاد شده توسط پورتال تجزیه و تحلیل ByteTree  برای ردیابی تغییرات در کیف پول بیت کوین ماینرها، چیزی حدود ۱۱۱ درصد در حدود ۰۵۰۰ UTC  بود. این نشان می دهد که ماینرها در پی کاهش اخیر بازده‌ عملیات‌های بیت کوین ۱۱ درصد بیشتر از آنچه که در یک بازه زمانی تنظیم شده هفتگی استخراج شده، بیت کوین به فروش رساندند.

با نگاهی به گذشته، ماینرها ۵،۸۸۸ بیت کوین تولید کردند اما ۶،۵۶۱ بیت کوین فروخته‌اند، به این معنی ۶۷۳ بیت کوین را از موجودی خود فروختند تا هزینه های عملیاتی را جبران کنند.

این فروش در پی سومین هاوینگ بیت کوین و کاهش عملیات‌های بیت کوین اتفاق افتاده است، رویدادی که در ۱۱ مه برگزار شد و باعث شد تا محدودیت عرضه روزانه این رمزارز از ۱۸۰۰ به ۹۰۰ BTC کاهش یابد. در حالی که این پدیده بیت کوین را نایاب‌تر کرد و – همانطور که بسیاری معتقدند – در طولانی مدت با ارزش‌تر خواهد شد، ماینرها با درآمد روزانه کمتری همان هزینه عملیاتی را متقبل می‌شوند.

پیش از این بازار پیش‌بینی کرده بود که بعد از هاوینگ بیت کوین، ماینرهای کوچک از کار خارج خواهند شد گرچه آنها به نوعی از اتفاقات پس از هاوینگ جان سالم به در برده‌اند.

نرخ مبادله  دلار / بیت کوین از ۳،۸۰۰ دلار در ماه مارس به بالای ۱۰،۰۰۰ دلار در ۷ می رسید. بنابراین به نظر می‌رسد استخراجگران خرده‌پا همچنان در سود هستند و با این حال برای باقی ماندن در این عرصه در حال فروش دارایی‌های کوتاه مدت خود هستند.

 

Source

 

https://coiniran.com/?p=39206
دکمه بازگشت به بالا