ایستگاه خبر

بیت‌کوین هنوز می‌تواند به اهداف بالاتر فکر کند

بیت‌کوین اخیرا به زیر ۷۲۰۰ دلار سقوط کرده است. سقوطی که موجب ترس و نگرانی علاقه مندان به این رمز ارز شده است.

شاخص ها نشان دهنده حاکیمت شرایط ترس شدید در بازار است. نمودار چهارساعته نرخ یورو به دلار نشان می‌دهد که همین حوالی است که دلار در برابر یورو تضعیف شود و به سوی اهداف بالاتر از میانگین ۲۰۰ روزه حرکت کند. کارشناسان وب سایت کریپتو دیلی معتقدند که این می‌تواند یک خبر مثبت برای بازار رمز ارزها تلقی شود. تضعیف دلار به معنی افزایش ارزش رمزارزها نسبت به دلار است. همچین جهشی می‌تواند قیمت بیت‌کوین را به نزدیک ۸ هزار دلار برساند.

1223 2

نمودار چهار ساعته بیت‌کوین به دلار نشان می دهد امکان غلبه بیت‌کوین بر نزول های مقطعی و شکست موج نزولی وجود دارد. قیمت می‌تواند در صورت ورود بیت‌کوین به محدوده سبز تا ۸۳۰۰ دلار نیز صعود کند.

حقیقت اینکه با وجود نزول به محدوده قرمز رنگ افت قیمت بیشتری برای بیت‌کوین اتفاق نیفتاد، نشان می دهد که وال ها و سازندگان بازار طرف خرس ها نیستند. احتمال زیادی وجود دارد که قیمت وارد محدوده سبزرنگ شده و به سوی اهداف بالاتر از میانگین ۲۰۰ روزه در تایم فریم ۴ ساعته حرکت کند.

از سوی دیگر این نمودار نشان می دهد که چه زود و چه دیر احتمال شکست روند نزولی وجود دارد، اگر این اتفاق به سرعت بیفتد می توان اهداف بالاتر از ۸ هزار دلار را دید. اگر نتواند خودش را در آن بازه نگه دارد آنگاه می توان یک نزول شدید به سوی اهداف ۶ هزار دلار و حتی ۳ هزار دلار را انتظار کشید.

توجه: این یک مشاوره مالی نیست!

https://coiniran.com/?p=35213
دکمه بازگشت به بالا