ایستگاه خبر

پتانسیل واقعی بیت کوین توسط دکتر برایان گاس آشکار شد

این روزها و پس از هاوینگ بیت کوین رایج‌ترین موضوع مکالمه در بسیاری از انجمن‌های بیت کوین (BTC) قیمت آینده و پتانسیل واقعی بیت کوین است. در میان همه آن پیش‌بینی‌های شش رقمی و هفت رقمی، دکتر برایان گاس ادعا می‌کنند که حتی قیمت ۱۰۰ برابری آن چیزی نیست که باید درباره آن صحبت کنیم.

رادیولوژیست، ماینر انفرادی بیت کوین (BTC) و مدافع حقوق بشر دکتر برایان گاس اعلام کرده است که بسیاری از افراد حاضر در جامعه بیت کوین (BTC) ثروت خود را حتی با قیمت ۱۰۰ برابری هم که چیزی در حدود ۸۷۰،۰۰۰ دلار در زمان انتشار خبر است، نمی‌فروشند.

وی تشریح کرد که تمام این سودهای محاسبه‌شده با دلار آمریکا مربوط به این پول کاغذی بی‌ثبات است. بنابراین، مبادله بیت کوین (BTC) روی آن به هر قیمتی بی‌معنی است. و هنگامی که بیت کوین (BTC) سرانجام به پتانسیل واقعی خود برسد، دارندگان آن مجبور نخواهند شد آنرا با پول کاغذی مبادله و معامله کنند. بیت کوین (BTC) به خودی خود وجود خواهد داشت و از همه معادل‌های ارزی فیات خلاص می‌شود. در نهایت، دکتر گاس به این نتیجه رسید که عده‌ای که از این رویکرد حداکثری برخوردارند، البته بسیار زیادند گرچه افراد عادی قادر به درک اینکه این جامعه چقدر گسترده است، نیستند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=38816
دکمه بازگشت به بالا