ایستگاه خبر

صبر در برابر بیت کوین (BTC) راز رسیدن به ثروت

تراویس کلینگ بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری اطلاعات Ikagog، یکی صندوق‌های سرمایه رمزارز چند-استراتژی است. وی گفته است که صبر در برابر بیت کوین برای کسانی که مایل‌اند از این طریق به سود برسند، ضروری است.

صبر در برابر بیت کوین فضیلت است

به گفته آقای کلینگ، وی اغلب از مخاطبان خود سؤال می‌کند که چرا قیمت پرچمدار رمزارزها در حال حاضر خیلی بیشتر نیست. وی معتقد است که دلایل این فاصله ربط چندانی با دنیای ارز دیجیتال ندارد.

همه دارندگان بیت کوین (BTC) فقط باید صبور باشند و از عجله در تصمیمات‌شان درباره این سکه بپرهیزند. آقای کلینگ  به مسیر مهمی برای انتقال ثروت در حوزه بیت کوین (BTC) اشاره کرد. پادشاه رمزارزها با توجه به ارزشی که در خود دارد ترجیح می‌دهد که در برابرش صبور باشید. در نتیجه، استراتژی مشهور “sacking sats” ممکن است شرط هوشمندانه‌ای باشد، به‌ویژه برای تازه‌واردان عرصه کریپتو.

بانک‌های مرکزی کارهای یدی را انجام می‌دهند

بانک‌های مرکزی ملی و سیاست‌های آنها یک عامل برجسته رشد بیت کوین (BTC) خواهد بود. آقای کلینگ تأکید می‌کند که آنها همه کارهای مقدماتی را برای بیت کوین انجام می‌دهند. به نظر می رسد که وی به سیاست «تسهیل کمی» اشاره کرده است که ممکن است منجر به افزایش تورم دلار فیات ایالات متحده شود. از آنجا که نقش مهمی در سیستم پولی جهان دارد، این کاهش قیمت ممکن است توجه مردم را به سمت رمزارزها سوق دهد. این به نوبه خود باعث افزایش تقاضا و افزایش چشمگیر قیمت خواهد شد.

همانطور که در اخبار Crypto News U.Today پوشش داده شده است، صبر و حوصله در بین دارندگان قدیمی بیت کوین رایج است. حدود ۶۰٪ بیت کوین‌های موجود بیش از یک سال است که در جریان هیچ نقل و انتقالی نبوده‌اند.

 

Source

 

 

https://coiniran.com/?p=39486
دکمه بازگشت به بالا