ترید و سرمایه گذاری

تحلیل قیمت بیت کوین: جفت BTC/USD مستعد سقوط در برابر دلار آمریکا

قیمت بیت کوین در حفظ حمایت مقتدر در 6550 دلار شکست خورد و به شدت در برابر دلار آمریکا افت کرد. در کوتاه مدت، ریسک کاهش قیمت بیشتر برای BTC/USD وجود دارد.

به گزارش کوین ایران به نقل از NewsBTC، قیمت بیت کوین در حفظ حمایت مقتدر در 6550 دلار شکست خورد و به شدت در برابر دلار آمریکا افت کرد. بر اساس داده های Kraken در نمودار ساعتی جفت BTC/USD یک شکست در زیر خط روند صعودی با پشتیبانی در 6580 دلار وجود داشت. این جفت در حال حاضر در نزدیک سطح 6300 دلار ثابت شده است ولی همچنان ریسک کاهش قیمت بیشتر در کوتاه مدت وجود دارد. با تحلیل قیمت بیت کوین با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تحلیل قیمت بیت کوین و پسرش، اتریوم ، لایت کوین و توکن شرکت ریپل

روند نزولی قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین با افزایش فشار فروش بالای 6600 دلار نسبت به دلار آمریکا مواجه شده بود. پس از آن زوج BTC/USD یک حرکت نزولی را آغاز کرد و حمایت اصلی را در 6550 دلار شکست. این زوج درها را برای کاهش بیشتر باز کرده است و امکان کاهش بیش از 250 دلار امریکا در قیمت بیت کوین وجود دارد. به نظر می رسد که یک دوره بالای کوتاه مدت در 6800 دلار تشکیل شد و ممکن است قیمت با شتاب بیشتری نیز کاهش یابد.

بیشتر بخوانید: پیش بینی صفر دلار برای قیمت بیت کوین و زیر سوال رفتن شهرت پیشگو

تحلیل قیمت بیت کوین

در طول زمان کاهش، در نمودار ساعتی جفت BTC/USD یک شکست در زیر خط روند صعودی (گاوی) با پشتیبانی در 6580 دلار وجود داشت. در حال حاضر این جفت زیر سطح 6500 دلار و میانگین متحرک ساده 100 ساعته معامله می شود. سطح پایین اخیر در 6279 دلار تشکیل شد و در حال حاضر قیمت تحکیم شده است. مقاومت اولیه نزدیک Fib سطح اصلاح 23.6 درصد آخرین اصلاح از قیمت بالای 6799 دلار به قیمت پایین 6279 دلار است. همچنین خط روند نزولی با مقاومت نزدیک 6400 دلار در همان نمودار شکل گرفته است. بالاتر از این خط، مقاومت بعدی نزدیک 6500 دلار است.

تحلیل قیمت بیت کوین
Source /Bitcoin Price Analysis

بررسی نمودار قیمت

بررسی نمودار نشان می دهد بیت کوین به وضوح در ناحیه نزولی (خرسی) زیر 6550 دلار قرار دارد. سطح اعلام شده در حال حاضر نزدیک Fib سطح اصلاح 50 درصد آخرین کاهش از قیمت بالای 6799 دلار به قیمت پایین 6279 دلار است. بنابراین، هر گونه پیشرفتی ممکن است در نزدیک 6500 تا 6550 دلار با مقاومت مواجه شود. در حالت نزولی، کاهش به کمتر از 6279 دلار ممکن است به تست 6200 دلار نیاز داشته باشد.

بررسی شاخصه های تکنیکال

  • MACD ساعتی: MACD برای BTC/USD در منطقه صعودی (گاوی) قرار گرفته است.
  • شاخص قدرت نسبی ساعتی (Relative Strength Index-RSI): RSI به سمت بالا سطح 40 در حال حرکت است.
  • سطح حمایت اصلی: 6280 دلار آمریکا
  • سطح مقاومت اصلی: 6500 دلار آمریکا

بیشتر بخوانید: اقتصاددان ژاپنی: افزایش سریع قیمت بیت کوین (Bitcoin) در حال حاضر محتمل نیست

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود. داده های مربوط به بازار و ارز های رمزنگاری شده فقط برای اهداف آموزشی ارائه شده اند و نباید به عنوان مشاوره تجاری مورد استفاده قرار گیرند.

Source & image

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا