ایستگاه خبر

رغبت مؤسسات به بیت کوین ، طبق نظر تحلیلگران افزایش می‌یابد

چارلز ادواردز، تحلیلگر Capriole Investments، آمار معاملات آتی بیت کوین (BTC) را در بورس‌های تجاری BitMEX و Chicago Merchantile مقایسه کرده است. او به این نتیجه رسید که رغبت مؤسسات به بیت کوین در حال افزایش است.

آقای ادواردز گفت که آمار مربوط به تمایلات آتی به بیت کوین (BTC) در هر دو پلتفرم موجود است. ورودی نمودارها توسط گروه تحلیلی Skew ارائه شده است که بخش اپن اینترست این رمزارز را نشان می‌دهد.

طبق آمار، اپن اینترست به XBTUSD  در BitMEX حدود ۶۱۶.۷ میلیون دلار است که این ۹٪ کمتر از مقدار میانگین در یک چهارم اول تا دوم ۲۰۲۰ است. در طول روند صعودی فوریه ۲۰۲۰، این تعداد به مدت دو هفته بالاتر از ۱.۱B $ باقی ماند.

در بورس شیکاگو، اپن اینترست به قراردادهای بیت کوین (BTC) 468 میلیون دلار است که دو برابر میزان متوسط برای دوره مربوطه است. به ویژه، چارلز ادواردز توجه‌ها را به پیشرفت سریع CME را جلب می‌کند.

سطح OI Bitcoin (BTC) در CME در سال ۲۰۲۰ تقریباً ۳۱۰٪ افزایش یافته است. بنابراین، می‌تواند در آینده نزدیک از رقبا پیشی بگیرد.

آیا بیت کوین (BTC) به پول مؤسسات نیاز دارد؟

آقای ادواردز تشریح می‌کند که آمار معاملات BitMEX باید برای معاملات آتی خرده‌فروشی بیت کوین (BTC) اعمال شود. معاملات آتی CME Bitcoin (BTC) بیشتر مربوط به سرمایه‌گذاران سازمانی است. به همین دلیل این موضوع بسیار فراتر از رقابت بین دو پلتفرم است.

به طور معمول، سرمایه‌گذاران و تحلیلگران منتظر هجوم پول سازمانی به بیت کوین (BTC) هستند. با وجود این واقعیت، برخی از کارشناسان برجسته بیت کوین (BTC) درباره رغبت مؤسسات به بیت کوین متفاوت فکر می‌کنند. Adam Back مدیرعامل Cypherpunk و Blockstream اعلام کرد که قیمت بیت کوین (BTC) می‌تواند حتی بدون داشتن پول مؤسسات، شش‌رقمی شود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39366
دکمه بازگشت به بالا