ترید و سرمایه گذاری

بیت کوین و بهترین عملکرد در ده سال گذشته در میان دارایی های مختلف

بیت کوین در ده سال گذشته نسبت به دیگر دارایی ها چگونه عمل کرده است؟ آیا گذشته تکرار خواهد شد و در آینده نیز بهترین عملکرد را خواهد داشت؟

Pompliano می گوید که بیت کوین در ده سال گذشته به عنوان یک دارایی بهترین عملکرد را داشته است

اخیرا Anthony Pompliano سرمایه گذار صنعت رمز ارز اعلام کرده که بیت کوین حدود 85 درصد به نسبت بالاترین قیمت آن در طول تاریخش سقوط خواهد کرد و قیمت آن حدود 3000 دلار خواهد شد. او ابراز داشت که بیت کوین در دسامبر 2017 بیش از حد ارزش گذاری شده بود و در نتیجه در حال پایین آمدن است. Pompliano بیان داشت که در ده سال گذشته، بیت کوین یک طبقه از دارایی ها بوده که بهترین عملکرد را داشته و از DOW، NASDAQ و غیره بهتر عمل کرده است؛ و در حال حاضر نیز در زمینه انجام تراکنش ها ایمن ترین لایه را فراهم آورده است.

او همچنین ابراز داشت که تا کنون قیمت بیت کوین تحت تاثیر سرمایه گذاران خرد بوده است و از سال 2019 و با ورود سرمایه گذاران سازمانی این روند تغییر خواهد کرد. نام های برجسته ای مانند Fidelity، NYSE و غیره در میان این موسسات هستند. Pompliano خروج افراد از بازار رمز ارز ها را امروزه نتیجه فشاری می داند که سرمایه گذاران خرد در سال 2017 وارد کردند. او همچنین بیان داشت که سرمایه گذاران سازمانی هنوز به طور رسمی وارد عرصه کریپتو نشده و معاملاتی که اخیرا در زمینه کریپتو داشته اند، مخفیانه و خارج از بورس بوده است.  

بیت کوین و بهترین عملکرد در ده سال گذشته در میان دارایی های مختلف
bitcoin-best-operation

کم شدن حاشیه سود ماینر ها

او همچنین در مورد کم شدن حاشیه سود ماینر ها با سقوط قیمت بیت کوین صحبت کرد و بیان داشت که هم اکنون کار استخراج در کشور هایی مانند چین که الکتریسیته ارزانی دارد، انجام می شود و در بسیاری از کشور ها مقرون به صرفه نیست. Pompliano از همکاران سازمان Morgan Creek Digital می باشد که این سازمان در ماه آگوست به سرمایه گذاران اجازه دسترسی غیر مستقیم به رمز ارز هایی مانند بیت کوین و اتریوم را داد. 

بیشتر بخوانید: مقدمه ای بر آموزش تحلیل تکنیکال و بنیادین قیمت رمز ارز ها به زبان ساده

Vinney Lingham مدیر عامل استارت آپ Civic همچنین پیش بینی کرده است که بیت کوین در 3 تا 6 ماه آینده در دامنه قیمتی بین 3000 دلار تا 5000 دلار معامله خواهد شد و پس از آن باید منتظر شد که از 5000 دلار گذر کند یا به زیر 3000 دلار برسد. در حال حاضر و در لحظه این نوشتار قیمت بیت کوین حدود 4350 دلار آمریکا است.

نظر شما چیست؟ تا چقدر با پیش بینی های انجام شده در مورد قیمت بیت کوین موافقید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.



توجه!
دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده، مربوط به نویسنده می باشند و لزوما نباید آنها را به کوین ایران نسبت داد.



 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا