ایستگاه خبر

بیت کوین زیر ۴۰ هزار دلار در شرایط بحرانی خواهد بود!

به گفته استراتژیست‌های JPMorgan از جمله Nikolaos Panigirtzoglou، شکست بیت کوین در فراتر رفتن از  ۴۰ هزار دلار ممکن است منجر به اصلاحات بیشتر شود. این گزارش همچنین اهمیت Grayscale’s Bitcoin Trust را برای آینده بزرگترین رمزارز جهان بیان کرد.

Panigirtzoglou گفت اگر بیت کوین نتواند سطح قیمت ۴۰ هزار دلار را به دست آورد، معامله‌گران می‌توانند باعث کاهش قیمت BTC شوند. وی افزود: این ارز دیجیتال پیشرو در نوامبر سال گذشته با 20،000 دلار به عنوان مانع قیمت در وضعیت مشابهی قرار داشت اما سرمایه سازمانی در ماه دسامبر به بیت کوین کمک کرد تا از سطح 20،000 $ بالاتر رود.

استراتژیست‌ها در این گزارش گفتند: «نوسانات قیمتی اخیر نشان می‌دهد که معامله‌گران می‌توانند اصلاحات هفته گذشته را انجام دهند و اگر قیمت بیت کوین به بیش از 40،000 دلار نرسد، سیگنال‌ها به طور طبیعی تا اواخر مارس کاهش می‌یابد.»

استراتژیست‌های JPMorgan اهمیت جریان ورودی سازمانی برای آینده بیت کوین را بیان کرده‌اند. در این گزارش، آنها گفتند الگوی تقاضای معاملات آتی بیت کوین و Grayscale Bitcoin Trust، بزرگترین صندوق رمزارز معامله‌شده، سرنخ‌هایی را درباره چشم‌انداز بیت کوین ارائه می‌دهد.

پس از یک افزایش قیمت عمده طی 10 روز اول سال 2021، بیت کوین طی چند روز گذشته شاهد تثبیت قیمت بوده است، زیرا قیمت بین 35000 تا 38000 دلار باقی مانده است. با سقوط در هفته گذشته نزدیک به 200 میلیارد دلار از بازار رمزارزها خارج شد زیرا کل سقف بازار ارزهای دیجیتال از 1.1 تریلیون دلار به حداقل 890 میلیارد دلار کاهش یافت. بازار از آن زمان بهبود یافته است زیرا کل ارزش بازار در حال حاضر در حدود 1 تریلیون دلار است. طبق گزارش شرکت تجزیه و تحلیل رمزارز Skew، نوسانات BTC طی هفته گذشته به دلیل معاملات محدود به طور قابل توجهی کاهش یافت.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا