ایستگاه خبر

بیت کوین زیر ۴۰ هزار دلار در شرایط بحرانی خواهد بود!

به گفته استراتژیست‌های JPMorgan از جمله Nikolaos Panigirtzoglou، شکست بیت کوین در فراتر رفتن از  ۴۰ هزار دلار ممکن است منجر به اصلاحات بیشتر شود. این گزارش همچنین اهمیت Grayscale’s Bitcoin Trust را برای آینده بزرگترین رمزارز جهان بیان کرد.

Panigirtzoglou گفت اگر بیت کوین نتواند سطح قیمت ۴۰ هزار دلار را به دست آورد، معامله‌گران می‌توانند باعث کاهش قیمت BTC شوند. وی افزود: این ارز دیجیتال پیشرو در نوامبر سال گذشته با ۲۰،۰۰۰ دلار به عنوان مانع قیمت در وضعیت مشابهی قرار داشت اما سرمایه سازمانی در ماه دسامبر به بیت کوین کمک کرد تا از سطح ۲۰،۰۰۰ $ بالاتر رود.

استراتژیست‌ها در این گزارش گفتند: «نوسانات قیمتی اخیر نشان می‌دهد که معامله‌گران می‌توانند اصلاحات هفته گذشته را انجام دهند و اگر قیمت بیت کوین به بیش از ۴۰،۰۰۰ دلار نرسد، سیگنال‌ها به طور طبیعی تا اواخر مارس کاهش می‌یابد.»

استراتژیست‌های JPMorgan اهمیت جریان ورودی سازمانی برای آینده بیت کوین را بیان کرده‌اند. در این گزارش، آنها گفتند الگوی تقاضای معاملات آتی بیت کوین و Grayscale Bitcoin Trust، بزرگترین صندوق رمزارز معامله‌شده، سرنخ‌هایی را درباره چشم‌انداز بیت کوین ارائه می‌دهد.

پس از یک افزایش قیمت عمده طی ۱۰ روز اول سال ۲۰۲۱، بیت کوین طی چند روز گذشته شاهد تثبیت قیمت بوده است، زیرا قیمت بین ۳۵۰۰۰ تا ۳۸۰۰۰ دلار باقی مانده است. با سقوط در هفته گذشته نزدیک به ۲۰۰ میلیارد دلار از بازار رمزارزها خارج شد زیرا کل سقف بازار ارزهای دیجیتال از ۱.۱ تریلیون دلار به حداقل ۸۹۰ میلیارد دلار کاهش یافت. بازار از آن زمان بهبود یافته است زیرا کل ارزش بازار در حال حاضر در حدود ۱ تریلیون دلار است. طبق گزارش شرکت تجزیه و تحلیل رمزارز Skew، نوسانات BTC طی هفته گذشته به دلیل معاملات محدود به طور قابل توجهی کاهش یافت.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43283
دکمه بازگشت به بالا