ایستگاه خبر

شرکت مدیریت دارایی بیت کوین صد میلیون دلار سرمایه جمع می‌کند

شرکت مدیریت دارایی کمتر شناخته‌ شده بیت کوین تنها از یک سرمایه‌گذار به نام NYDIG Digital Assets Fund II،LP صد میلیون دلار سرمایه جمع کرده است.

گروه سرمایه‌گذاری دیجیتال نیویورک (NYDIG)، در سال ۲۰۱۷ زمانی ایجاد شد که بنیانگذاران Stone Ridge Asset Management، که ۱۰ میلیارد دلار دارایی قابل سرمایه‌گذاری دارد، بیت کوین را با نرخ قابل توجهی خریداری می‌کردند.

آنها راه حل خود را برای سرمایه‌گذاری بیت کوین و کریپتو، مدیریت حضانت و تمام جنبه‌های مربوطه راه‌اندازی کردند، با NYDIG در اکتبر امسال حدود ۵۰ میلیون دلار جمع‌آوری کرد.

راس استیونز، بنیانگذار گروه Stone Ridge Holdings Group (SRHG) و بنیانگذار و رئیس اجرایی NYDIG، گفت:

«از منظر سرمایه‌گذاری، ما مدتهاست که بیت کوین را برتر از پول نقد می‌دانیم. و اکنون می‌بینیم که چاپ جهانی پول کاغذی بدون بازبینی -و بدون سود- به طور فزاینده ای منفی است، بیش از ۱۰،۰۰۰ BTC SRHG مؤلفه اصلی استراتژی ذخیره خزانه‌داری ما است.»

خرید ۱۰ هزار بیت کوین توسط SRHG نیز در ماه اکتبر اعلام شد که ارزش آن در زمان ۱۰۰ میلیون دلار بود و به منظور تشکیل بخشی از استراتژی ذخیره خزانه‌داری خریداری شد. این میزان اکنون دو برابر شده و تقریباً به ۲۰۰ میلیون دلار رسیده است.

مشخص نیست که چرا آنها تصمیم گرفته‌اند یک شرکت جدید تشکیل دهند یا این تنها ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه‌گذار است، اما NYDIG قیمومیت و تجارت را برای بیت کوین ، بیت کوین پول نقد ، اخبار ، XRP و litecoin ارائه می دهد.

بنابراین این ۱۰۰ میلیون دلار جدید ممکن است وارد کریپتو شود، احتمالاً در درجه اول به بیت کوین بلکه ممکن است مقداری به اتریوم نیز وارد شود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42393
دکمه بازگشت به بالا