ایستگاه خبر

بیت دیجیتال ماینرهایی به ارزش ۱۳.۹ میلیون دلار خریداری کرد

بیت دیجیتال (Bit Digital) که یک شرکت استخراج بیت کوین است و دفتر مرکزی آن در نیویورک قرار دارد، چندین قرارداد خرید دارایی منعقد کرده است که طی آن ماینرهای بیت کوین با ارزش ۱۳۹۰۳۰۸۸ دلار با توان کل هش ۱۰۰۰Ph/s را به دست خواهد آورد. این توافق‌نامه همچنین شامل ارائهٔ ۴۳۴۴۷۱۱ سهم عادی با قیمت ۳.۲۰ دلار برای هر سهم است.

پس از بسته شدن معامله، کل توان هش این شرکت به ۲۲۵۰ ph/s افزایش می‌یابد. بنابر گفتهٔ ارک هوانگ (Erke Huang) مدیر ارشد مالی شرکت بیت دیجیتال، پیشبینی می‌شود که با استقرار جدید ماینرهای بیشتر، درآمد و تعداد بیت کوین کسب شده از کمپانی در ۲۰۲۰ Q4 افزایش مداوم داشته باشد.

این خرید دارایی‌ها همزمان با اولین دسته از ۲,۰۰۰ M21s به ایالات متحده حمل می‌شود که تا پایان دسامبر ۲۰۲۰ در مرکز هاستینگی که توسط Compute North اداره می‌شود نصب گردد.

در واقع، ماینرهای بیشتری قرار است در تاسیسات Compute North مستقر شوند تا هم به متعادل کردن ساختار هزینه‌ها و هم به تولید بیت کوین بیشتر به شرکت کمک کنند.

بیت دیجیتال تنها شرکتی نیست که در منطقه به گسترش عملیات استخراج تمرکز دارد، زیرا هفته گذشته بلاکچین HIVE که در ونکوور مستقر است از خرید ۳.۴ میلیون دلاری ماینرهای M30S خبر داد.

این فرصت مورد توجه چندین شرکت دیگر هم قرار گرفته، به‌طوری که برخی از آن‌ها مثل بیت دیجیتال حتی دارایی‌های موجودشان را برای گسترش بیشتر در استخراج رمز ارزها فروخته‌اند.

Source

https://coiniran.com/?p=41978
دکمه بازگشت به بالا