ایستگاه خبر

Banxa، شریک تجاری بایننس در زمینه دروازه فیات، در حال گسترش در ایالات متحده

در یک همکاری استراتژیک که روز پنج شنبه اعلام شد، شرکت بانکسا مستقر در استرالیا قصد دارد از زیرساختهای حضانت و تسویه حساب بستر صرافی Zero Hash بهره ببرد تا وسایل نظارتی و فناوری را برای گسترش آن فراهم کند.

بنا بر گزارش خبرگزاری Coindesk، با این مشارکت، Banxa راه حلهای API دروازه خود را برای مبادلات، کیف پول‌ها و سایر مشاغل مرتبط با رمزنگاری در سراسر آمریکای شمالی گسترش می‌دهد. هولگر آریان، مدیرعامل این شرکت گفت که این استارتاپ در آخرین مرحله قرار گرفتن در  فهرست بورس اوراق بهادار تورنتو قرار دارد که بنابراین، شرکت Banxa به عنوان “اولین ارائه دهنده خدمات پرداخت رمزنگاری که در فهرست عمومی قرار می گیرد” شناخته می‌شود. Zero Hash، یک کسب و کار در زمینه خدمات پول است که تحت نظارت FinCEN ثبت شده و در بیش از ۴۰ ایالت ایالات متحده به عنوان یک فرستنده پول ثبت شد. در سال ۲۰۱۹ و در ایالت نیویورک، به این شرکت مجوز BitLicense اعطا شد که اجازه فعالیت رسمی و قانونی را در این ایالت داد.

Banxa تا کنون یک ورودی فیات برای کاربران بایننس و Edge Wallet فراهم کرده است و به تازگی در یک تأمین سرمایه در ژانویه امسال، ۲ میلیون دلار جمع‌آوری کرد.

https://coiniran.com/?p=40266
دکمه بازگشت به بالا