ایستگاه خبر

امکان برداشت و پرداخت به یورو و پوند در صرافی بایننس متوقف شد

بایننس اطلاعیه‌ای را منتشر کرده است مبنی بر اینکه کاربران صرافی قادر به برداشت پوند انگلیس (GBP) و یورو (EUR) نیستند. بایننس در پیامی به کاربرانش نوشت: «لطفاً توجه داشته باشید که برداشت‌های بانک GBP (پرداخت سریعتر) به طور موقت به حالت تعلیق درآمده است. ما در تلاش‌ایم تا هر چه زودتر این سرویس را از سر بگیریم.»

پیام مشابهی می‌گوید که برداشت‌های یورو نیز مسدود شده است.

بایننس همچنین خاطرنشان کرد که کاربران همچنان با استفاده از کارت‌های اعتباری و دبیت‌کارت می‌توانند با این ارزها کریپتو بخرند.

اقدامات امروز احتمالاً نتیجه تصمیم Clear Junction برای قطع ارتباط با این صرافی است. Clear Junction در ۱۲ ژوئیه گفت: «ما تصمیم گرفته‌ایم که پوند انگلیس و یورو را به حالت تعلیق درآوریم و دیگر برای بایننس تسهیل‌کننده سپرده یا برداشت با پوند انگلیس و یورو  نخواهیم بود.»

Clear Junction، یک شرکت مالی مستقر در لندن، از ژوئن ۲۰۲۰ به عنوان پردازنده پرداخت بایننس فعالیت کرده است.

جدیدترین محدودیت

هفته گذشته، تعدادی از بانک‌ها از جمله بارکلیز و سانتاندر جلوی پرداخت کاربران خود به بایننس را گرفتند. علاوه بر این، بایننس هفته گذشته پرداخت‌های SEPA را به دلایلی که ممکن است به مشکلات مربوط به Clear Junction مرتبط باشد، به طور موقت غیرفعال کرد.

بایننس قبلاً برداشت‌های GPB را از طریق پرداخت‌های سریع‌تر (Faster Payments) در حدود ۲۸ ژوئن مسدود کرده بود. موج محدودیت‌های اخیر احتمالاً نتیجه هشدار FCA است که بانک‌های انگلیس را از کار با بایننس منصرف می‌کند.

 

پیشنهاد مطالعه: صرافی غیرمتمرکز (DEX) چیست؟ + معرفی بهترین صرافی‌های غیرمتمرکز

 

Source

https://coiniran.com/?p=46535
دکمه بازگشت به بالا