ایستگاه خبر

بایننس ایالات متحده به دنبال کاهش سهام CZ است

بایننس ایالات متحده (Binance.US) و چانگ پنگ ژائو CZ به دلیل افزایش نظارت رگولاتورهای ایالات متحده در ماه‌های اخیر، به دنبال کاهش سهام حداکثری و نفوذ CZ بر صرافی ارز دیجیتال هستند.

جلوگیری از بررسی‌های نظارتی غیرضروری بر بایننس ایالات متحده و CZ

در تلاشی برای مقابله با افزایش بررسی‌های نظارتی بر بایننس ایالات متحده , این صرافی و مؤسس آن CZ گزارش داده‌اند که در حال بررسی راه‌هایی برای کاهش سهام وی در شرکت‌اند.

علی‌رغم تأثیر بایننس در چشم‌انداز جهانی وب ۳ از زمان راه‌اندازی آن در جریان عرضه اولیه سکه (ICO) در سال ۲۰۱۷، این صرافی و مؤسس آن در طول سال‌ها در معرض نظارت‌ رگولاتورها و حتی FUD بوده‌اند.

مارس گذشته، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) شکایتی علیه بایننس تنظیم کرد و مدعی شد که این صرافی با عدم ثبت نام به عنوان شرکت بازرگانی کمیسیون آتی (FCM) تحت نظارت CFTC، قانون بورس کالای کشور را نقض کرده است.

گزارش‌های اخیر همچنین ادعا می‌کنند، برخلاف ادعای این صرافی مبنی بر کنار گذاشتن غول آسیایی در سال ۲۰۱۷ به دلیل ممنوعیت قانونی ارزهای دیجیتال در چین،  تا اواخر سال ۲۰۱۹ در این کشور حضور داشته است.

آیا بایننس آمریکا را ترک می‌کند؟

در ماه آوریل، گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه سه شهروند علیه بایننس ایالات متحده ,  CZ و سه اینفلوئنسر، از جمله بن آرمسترانگ، معروف به BitBoy، به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده به کاربران شکایت کرده‌اند.

ماه گذشته، Binance.US پس از چندین ماه مذاکره، رسماً از قرارداد خرید خود با وویجر کناره‌گیری کرد.

با افزایش بررسی‌ها و نظارت‌ها علیه ارزهای دیجیتال توسط مقامات ایالات متحده، تلاش CZ برای کاهش سهام خود در Binance.US ممکن است به نتیجه مطلوب نرسد، زیرا حتی صرافی‌های بومی مانند کوین‌بیس و سایرین نیز تحت تأثیر مقررات سختگیرانه در این کشور قرار دارند.

تاکنون، تعداد زیادی از شرکت‌کنندگان در بازار کریپتو در ایالات متحده، از جمله کراکن، کوین‌بیس، و سیرکل فعالانه برنامه‌هایی را برای انتقال به خارج از کشور دنبال می‌کنند، و اگر ابرهای تاریک نظارتی فعلی باقی بماند، بسیاری از کسب‌وکارها می‌توانند همین مسیر را دنبال کنند.

 

پیشنهاد مطالعه: کشورهای مختلف برای جلوگیری از کلاهبرداری‌های حوزه رمز ارز چه قوانینی دارند؟

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=62359
دکمه بازگشت به بالا