ایستگاه خبر

صرافی Binance.US نیز XRP را در اواسط ژانویه از لیست خارج می‌کند!

صرافی Binance.US که یک صرافی رمز ارز آمریکایی است، از صبح چهارشنبه ۱۳ ژانویه اقدام به خارج کردن XRP از لیست خواهد کرد. این صرافی دیروز در اعلامیه‌ای به بیان این مطلب پرداخت و به لیست صرافی‌هایی ملحق شد که در آینده‌ای نزدیک XRP را از لیست خارج خواهند کرد. در تاریخ ۱۳ ژانویه، ترید XRP و وارد کردن این رمز ارز به صرافی مذکور امکان‌پذیر نخواهد بود. برداشتی‌های این رمز ارز بعد از ۱۳ ژانویه ادامه خواهند داشت اما نیاز به تگ یا برچسب واریزی مندرج در وبسایت Binance.US خواهد بود.

این اقدام تقریبا بعد از یک هفته از دادخواست کمسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده روی داد. این کمسیون ریپل و دو نفر از مدیران آن را متهم کرده است که به فروش اوراق بهادار ثبت‌نشده اقدام کرده‌اند. صرافی Binance.US هم قصد دارد که در دنباله اقدامات مشابهی که صرافی‌های رقیب انجام داده‌اند، XRP را از لیست خارج کند. از جمله صرافی‌های دیگری که می‌خواهند XRP را از لیست خارج کنند می‌توان به کوین بیس، بیترکس، OKCoin، بیت‌استمپ و CrossTower اشاره کرد.

Binance.US شاخه‌ای از صرافی Binance در ایالات متحده است و به همین خاطر لازم است که در مطابقت با قوانین ایالات متحده عمل کند. اینک که بسیاری از صرافی‌های آمریکایی تصمیم گرفته‌اند که XRP را از لیست خارج کنند، ممکن است صرافی‌های دیگر در جا‌هایی مانند آسیا نیز با فشار مواجه شوند. نظر شما چیست؟ آینده ریپل را با توجه به فضای حال حاضر چگونه ارزیابی می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42866
دکمه بازگشت به بالا