ایستگاه خبر

رکورد جدید حجم معاملات روزانه بایننس

صرافی بایننس، پلتفرم مبادله رمزارزها، علی‌رغم سرکوب جهانی که توسط قانون‌گذاران علیه این شرکت در برخی کشورها انجام شده است، شاهد رکورد جدیدی در حجم مبادلات روزانه خود بوده است. سازمان‌های نظارتی با بهانه حمایت از مصرف‌کننده و توسعه زیرساخت‌های مبارزه با پولشویی (AML) در فضای رمزارزها این شرکت را به دقت مورد بررسی قرار داده‌اند.

با این وجود، Binance  موفق به غلبه بر برخی از موانع نظارتی شده است، مانند آنچه در وهله اول توسط اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) قرار بر این صرافی اعمال شد. حالا، بر اساس ارقامی که توسط CryptoCompare گردآوری شده و رویترز آن را گزارش کرده است، حجم معاملات  رمز ارزها در صرافیBinance  در ماه سپتامبر ۷۸۹ میلیارد دلار بوده است که از رکورد ۴۵۴ میلیارد دلار در جولای نیز بیشتر است.

علاوه بر این، حجم بازار مشتقات این صرافی با افزایش ۲۵ درصدی به مرز ۱.۷ تریلیون دلار رسیده است، CryptoCompare  که یک موسسه تحقیقاتی بریتانیایی است، گزارش کرده است.

اخیراً، Binance اعلام کرد که خدمات خود را در سنگاپور محدود می‌کند، زیرا این شرکت تصمیم گرفته است خدمات مانند سپرده‌های فیات، مبادله متمرکز و خرید رمزارز از طریق کانال‌های فیات را در Binance.com را برای کاربران در این کشور کنار بگذارد. این حرکت چند هفته پس از آن صورت گرفت که اپراتور اصلی این صرافی تمام خدمات مبتنی بر دلار سنگاپور را متوقف کرد.

همچنین، این صرافی رمزارزی از نظر اقدامات اجرایی طی چند ماه گذشته در بحبوحه آشفتگی قانون‌گذاران فعال بوده است. بایننس در سپتامبر انتصاب زین وانگ را به عنوان مدیر KYC Compliance خود اعلام کرد. در این خبر تاکید شد که مدیر تطبیق KYC که به تازگی انتخاب شده بالاترین استانداردهای رعایت مقررات را برای بایننس به ارمغان خواهد آورد. وونگ تجربه گسترده‌ای در بخش مالی جهانی دارد.

وونگ در شغل قبلی خود برای گلدمن ساکس، یکی از بزرگترین بانک‌های سرمایه‌گذاری جهان، کار می‌کرد. علاوه بر این، او برای JPMorgan  و Bank of America Merrill Lynch نیز کار کرده است. وونگ علاوه بر تجربه گسترده خود در بخش مالی جهانی، دارای مدرک جهانی از انجمن مبارزه با پولشویی است.

از آگوست ۲۰۲۱، Binance نیازهای KYC خود را به منظور افزایش حفاظت از کاربران خود افزایش داده است. از طریق انتصاب وانگ، Binance قصد دارد فرآیند رعایت KYC خود را کارآمدتر کند.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین صرافی‌ ارز دیجیتال ایرانی

 

Source

https://coiniran.com/?p=47787
دکمه بازگشت به بالا