ایستگاه خبر

تعلیق موقت فعالیت کیف پول اتریوم در بایننس

بایننس بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، از تعطیلی موقت فعالیت‌های کیف پول اتریوم خود خبر داد و در یک پست وبلاگی اعلام کرد که تعمیر آن را برای ۲۷ ژوئن (۶ تیر) برنامه‌ریزی کرده‌اند.

پست وبلاگ بایننس نشان می‌دهد که تعمیر و بازیابی این کیف پول  در شبکه اتریوم با زمان تقریبی برنامه‌ریزی شده دو ساعت انجام می‌شود.

بایننس در تاریخ ۲۷ ژوئن، ساعت ۰۶:۰۰ UTC، تعمیر کیف پول را برای شبکه @ethereum (ERC20) انجام خواهد داد. سپرده‌ها و برداشت‌ها به‌طور موقت به حالت تعلیق در می‌آیند و پس از اتمام تعمیرات بازگشایی می‌شوند.

این پلتفرم خاطرنشان کرد که در حالی که واریز و برداشت همه توکن‌های ERC-20 به حالت تعلیق در می‌آید، تجارت توکن‌ها در شبکه اتریوم در طول تعمیر کیف پول تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد.

از آنجایی که بازارهای کریپتو همچنان با مشکل مواجه هستند، صرافی‌هایی مانند بایننس مراقب‌اند تا جزئیات بیشتری از هرگونه به روز رسانی که ممکن است سرمایه‌گذاران را به وحشت بیندازند، به اشتراک بگذارند، به ویژه زمانی که تعدادی از صرافی‌های رمز ارزی اخیراً برداشت‌ها را تعلیق کرده‌اند.

هفته گذشته پلتفرم معاملات ارز دیجیتال Hoo.com از طریق توییتر اعلام کرد که برداشت‌ها را متوقف می‌کند، با این هدف که تراکنش‌ها را در عرض ۷۲ ساعت مجدداً راه‌اندازی کند تا بتواند تعداد زیادی از کاربران را پردازش کند. به طور مشابه، Babel Finance هفته گذشته برداشت‌ها را به حالت تعلیق درآورد. این صرافی در اعلامیه‌ای علت این تعلیق را مواجه «با فشارهای نقدینگی غیرعادی» عنوان کرد.

در حالی که بایننس تأکید کرده است که تعطیلی موقت برای اهداف تعمیر و بازیابی است، سرمایه‌گذاران کریپتو در بحبوحه فروش گسترده‌تر کریپتو با فشار و عدم اطمینان مواجه شده‌اند که در نتیجه صرافی‌ها رویکرد محتاطانه‌ای نسبت به هرگونه تعمیر و به‌روز رسانی، برنامه‌ریزی‌شده یا غیره دارند.

 

پیشنهاد مطالعه: امن‌ترین کیف پول های NFT در سال ۲۰۲۲

 

Source

https://coiniran.com/?p=57374
دکمه بازگشت به بالا