ایستگاه خبر

معاملات سهام بایننس توجه تنظیم‌کنندگان را به خود جلب کرد

سازمان مرجع مالی انگلستان (FCA) و سایر تنظیم‌کنندگان اروپایی نگران این هستند که آیا ویژگی جدید معاملات سهام بایننس با قوانین امنیتی مطابقت دارد یا خیر.

بایننس تحت بررسی

بایننس، صرافی رمز ارز پیشرو معاملات سهام خود را از ۱۲ آوریل آغاز کرد. در حالی که علاقه‌مندان به رمز ارزها معرفی ویژگی جدید این صرافی را جشن می‌گرفتند‌، تنظیم‌کنندگان چندان راضی نبودند.

گزارش اخیر فایننشال تایمز نشان می‌دهد که سازمان مرجع مالی انگلیس با این پلتفرم معاملاتی کار می‌کند تا تعیین کند که توکن‌های سهام آن با قوانین امنیتی مطابقت دارند یا خیر.

FCA به فایننشال تایمز گفت که « با بایننس کار می‌کنیم تا خدمات، محصولات، نحوه‌ی بازاریابی و مقرراتی را که لازم است درباره‌ی آن اعمال شود به درستی درک کنیم.»

بایننس معتقد است که معاملات توکن سهام به لطف همکاری با CM-Equity AG و Digital Assets AG امکان‌پذیر شده است. هر دو گروه نهادهایی تحت نظارت هستند و مواردی را معامله می‌کنند که به اطلاع‌نامه‌های مقرراتی نیاز ندارند (طبق قانون اتحادیه اروپا اگر توکن‌ها به‌عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته شوند، لازم است که تحت اطلاع‌نامه‌های نظارتی فعالیت خود را انجام دهند).

در همین راستا، براندون ویلیامز، مدیر توسعه شرکت Digital Asset AG، به کریپتو بریفینگ گفته است همیشه تعامل خود را با تنظیم‌کنندگان حفظ می‌کند.

«همانطور که انتظار می‌رفت، توجه تنظیم‌کننده‌های مختلف به هر فعالیت بزرگ و جدیدی جلب خواهد شد. سازمان‌های سنتی مالی همیشه وضع موجود را ترجیح می‌دهند، اما ما نوآوری و کارآیی را انتخاب می‌کنیم.»

ویلیامز اضافه کرد که حق رای دارندگان توکن سهام مشابه سهامداران اوراق بهادار نیست، به این معنی که این محصولات مالی را می‌توان با سهام مصنوعی مقایسه کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی توکن بایننس – معافیت از کارمزد binance

 

Source

https://coiniran.com/?p=45263
دکمه بازگشت به بالا