ایستگاه خبر

حمایت مالی صرافی رمزارز Binance از پروژه‌های DeFi

صرافی رمزارز Binance در بخش امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) جهشی ایجاد می‌کند. آخرین اقدام آن حمایت مالی از شتاب دهنده جدید DeFi است.

آخرین توسعه فضای DeFi توسط Binance در همکاری با یک شرکت زیرساخت بلاکچین عمومی به نام Orbs بوده است. این شتاب‌دهنده، بر حمایت از تحقیق و توسعه نرم‌افزار منبع باز و توسعه جامعه در بخش DeFi متمرکز است. این اقدام جدید از نام دامنه defi.org برای راه اندازی مجدد شرکت‌های نوپا در فضای مالی در حال ظهور استفاده خواهد کرد.

سرعت بخشیدن به DeFi
این ابتکار جدید با سنجش پروژه‌هایی مطابق با معیارهایی آغاز شده است که براساس اصول توزیع عادلانه، مالکیت جامعه، نوآوری، رویکرد مسئول در برابر ریسک، اقتصاد پایدار و ترکیب‌پذیری با اکوسیستم گسترده‌تر» استوار است.

شرکت‌کنندگان از مزایای مشاوره و فرصتی برای تأمین بودجه با مبلغ «ده ها هزار دلار» بهره‌مند می‌شوند. این پروژه‌ها همچنین به وسیله Binance در بازار و جامعه DeFi بهتر دیده خواهند شد.

این احتمال وجود دارد که پروژه‌های تأییدشده و پشتیبانی‌شده «Binance centric» باشند و بر خلاف رقبا مانند اتریوم یا Polkadot با بلاکچین خود اجرا شوند.

بلاکچین Binance DeFi
طرح‌های پیشنهادی Binance DeFi در حال گسترش است.
Binance در تلاش برای ارتقا زنجیره هوشمند (Smart Chain) خود، دائماً استیکینگ‌های جدیدی را منتشر می‌کند و مشوق‌هایی را برای پروژه‌های جدید مبتنی بر آن کسب می‌کند.

آخرین پروژه راه‌اندازی‌شده Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) بود، پروژه‌ای با هدف ایجاد بازار کارآمد برای استخراج بیت کوین با اجرای یک رمزعبور بیت کوین.

توکن بومی صرافی رمزارز Binance ، BNB، در حال حاضر ۱۴٪ پایین تر از بالاترین سطح خود در آخر هفته با ۳۹.۵۰ دلار در زمان خبر معامله شده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43150
دکمه بازگشت به بالا