ایستگاه خبر

BSC نسخه آزمایشی Chapel را فعال و Rialto را از رده خارج می‌کند

Binance در تلاش است زنجیره‌ای غیرمتمرکز و کاملاً سازگار با اتریوم راه‌اندازی کند که به طور موازی با Binance Chain هم کار می‌کند. Binance امروز از شبکه آزمایشی Chapel برای Binance Smart Chain (BSC)خبر داد ، این شبکه آزمایشی در ماه مه راه‌اندازی شده و قرار است جایگزینی برای Rialto باشد.

شبکه تست چاپل و جایگزینی با Rialto
شبکه آزمایش Rialto از بین می رود. در حال حاضر این صرافی به کاربران اجازه می‌دهد داده‌های مهم خود را به شبکه چاپل منتقل کنند. دو زنجیره آزمایشی شبکه در ۹ ژوئیه ۲۰۲۰ در دسترس خواهد بود، اما پس از تست کامل هر دو شبکه آزمایشی، دسترسی به کاربران منع خواهد شد.

در به روزرسانی Binance Smart Chain، شبکه تست Chapel جایگزین Rialto می‌شود در حالی که Ganges جایگزین شبکه آزمایشی Kongo در Binance Chain می‌شود.

برای جلوگیری از شک و تردیدها، Binance Chain در بخشی طراحی شده است تا Binance DEX را اجرا کند در حالی که BSC امکان ایجاد اکوسیستم dApp را فراهم می‌آورد. این شبکه به طور موازی با Binance Chain اجرا می شود و فورک go-Ethereum است.

شبکه آزمایشی Chapel ویژگی‌های جدیدی مانند مبادلات خرد برای توکن‌های BEP8، اتصال / انتقال / عدم اتصال توکن‌های BEP8 در بین زنجیره‌ها، عدم اتصال توکن‌های BEP2 و BEP8 به‌صورت زنجیره‌ای و بین هر دو زنجیره، بهبود در زنجیره متقابل، ارتباطات برای مدیریت بهتر خطا و مقیاس پذیری بهتر معرفی خواهد کرد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39946
دکمه بازگشت به بالا