آخرین اخبار ارزهای دیجیتالایستگاه خبر

گزارش بایننس ریسرچ از کاهش ماهانه استیبل کوین‌ها خبر داد

در 5 اکتبر، بایننس ریسرچ گزارش ماهانه‌ بازار را منتشر کرد که اعداد و ارقام آن حاکی از کاهش مداوم استیبل کوین‌ها  و رسیدن آن به سطح 123.8 میلیارد دلار آمریکا بود. گزارش نشان می‌دهد این ماه هجدهمین ماه کاهش متوالی است.

گزارش حاکی از آن است که در ماه سپتامبر، بازار ارزهای دیجیتال ثابت ماند و حداقل نوسانات را در ارزش کل بازار داشت. قابل ذکر است، اعلام انحلال دارایی‌های FTX و جلسه FOMC برای مدت کوتاهی این آرامش را مختل کرد. با این حال، بازار به جذب این اختلالات ادامه داد.

تحقیقات بایننس اضافه می‌کند که استیبل کوین‌ها اکنون در سطحی هستند که از سپتامبر 2021 مشاهده نشده است، و آن را به ترکیبی از عوامل مانند افزایش نرخ بهره نسبت می‌دهد.

سایر یافته‌ها نشان می‌دهند که سپتامبر شاهد تغییرات قابل‌توجهی در DeFi بودیم. ApolloX با رشد چشمگیر 450 درصدی ماه به ماه (“MoM”) در سهم بازار حجم معاملات خود به شهرت رسید. گفته می‌شود که این روند بر چشم‌اندازی در حال تغییر اشاره می‌کند که در آن ApolloX، همراه با سایر رقبا، پروتکل‌های ایجاد شده پلتفرم‌های معاملاتی dYdX و GMX را برای تسلط بر بازار به چالش می‌کشند.

عدم اطمینان روزافزون

در گزارشی در 27 سپتامبر، گفته شد که بازار کریپتو در بحبوحه رویدادهای بزرگ اقتصادی با عدم اطمینان روزافرونی مواجه خواهد شد. آخرین گزارش Binance Research حاکی از آن است که برخی از بازارها همچنان در روندی نزولی هستند، تعدادی از تحولات مثبت نیز برای برخی از شرکت‌ها وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کنند.

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی صرافی DYDX – ارز dydx چیست؟

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا