ایستگاه خبر

بایننس دارایی سرقت شده توسط Wine Swap را پس گرفت!

در یک اطلاعیه از طرف صرافی بایننس که به خبرگزاری‌ها فرستاده شده است، این صرافی ادعا کرده که مالکیت ۳۴۵ هزار دلار رمز ارز سرقت شده توسط پروژه Wine Swap در ماه اکتبر را بر دست گرفته است. این تقریبا تمام پولی است که این پروژه از کاربران خود سرقت کرده بود.

به گزارش خبرگزاری کوین‌دسک، این پروژه که فردی آن را برروی شبکه هوشمند بلاک‌چین بایننس اجرایی کرده بود، ظرف مدت کوتاهی سرمایه اولیه جذب شده توسط کاربران را به سرقت برده بود.

مجری این پروژه کلاه برداری ۱۹ رمز ارز مختلف که در آدرس Wine Swap از آنها نگهداری میکرد را به کیف پول‌های خودش منتقل کرده بود. این ارزها ابتدا توسط زنجیره فرعی بایننس به شبکه اصلی بایننس و سپس به شبکه اتریوم منتقل شده بودند. یک بخش اندک از این پول‌ها به دو صرافی رمز ارزی و همچنین سرویس Binance Bridge انتقال یافته بود.

تیم بایننس در این بیانیه تاکید کرده است که به سرعت تراکنش‌ها را مورد ردیابی قرار داده و فرد سارق را شناسایی کرده است. این فرد اکثر موجودی خود را به اتر، BNB و Link تبدیل کرده است. این فرد پس از اینکه بایننس با او ارتباط برقرار کرده، موجودی سرقتی را برگردانده است.

حالا تیم بایننس باید تخمین بزند چه مقدار از دارایی‌های کاربران سرقت شده است و افرادی که از آنها سرقت شده چه کسانی هستند. آنها می‌خواهند ظرف مدت چند روز دارایی‌های کاربران را عودت دهند.

گفتنی است که بایننس پیشتر نیز متهم شده بود که میزبان پروژه‌های اسکم بسیاری در شبکه بلاک‌چینی خود است.

بیشتر بخوانید: طرح پانزی AITrades سراب سرمایه گذاری یا واقعیت!؟

https://coiniran.com/?p=41842
دکمه بازگشت به بالا