آخرین اخبار ارزهای دیجیتالایستگاه خبر

گزارش گواهی اثبات ذخایر بایننس: دارایی‌های اتریوم کاهش یافته است و بیت کوین و USDT ثابت مانده‌اند

در دهمین گزارش گواهی اثبات ذخایر بایننس (POR)، دارایی‌های اتریوم (ETH) کاهش یافت، در حالی که بیت کوین (BTC) و تتر (USDT) ثابت ماندند یا اندکی افزایش یافتند.

بایننس دهمین POR خود را، در میان نگرانی‌هایی که درباره نقدینگی‌اش وجود دارد، منتشر کرد و به عموم مردم نگاهی به وضعیت دارایی‌های خود صرافی و دارایی‌های مشتری ارائه کرد.

این گزارش روندهای متفاوتی را نشان می دهد: سپرده‌های بیت کوین و تتر ثابت ماندند یا اندکی رشد کرده‌اند، اما موجودی اتریوم 4.3 درصد کاهش یافته است.

این آمار مهم از ذخایر بایننس نشان داد سپرده‌های بیت کوین که در حدود 588000 BTC بود در حالی که تقریباً 3.89 میلیون ETH وجود داشت که 4.3 درصد کاهش یافته است. علاوه بر این، صرافی 15.44 میلیارد دلار USDT داشت که 1 درصد رشد داشته است.

اثبات ذخایر بایننس

آخرین POR نشان داد بایننس 4.71 میلیون اتر و 276215 بیت کوین را در کیف‌پول سرد خود نگهداری می‌کند.

این ارقام تکمیل‌کننده سپرده های کاربران است که در زنجیره هوشمند بایننس به 1.18 میلیون ETH و 311,821 BTC رسیده است. علاوه بر این بایننس 13.6 میلیارد دلار USDT دارد و کاربران این صرافی نیز 1.86 میلیارد دلار از این توکن را در زنجیره BNB نگهداری می‌کنند.

در حالی که سپرده‌های بیت‌کوین نسبتاً ثابت باقی ماندند، دارایی‌های اتریوم 4.3 درصد کاهش و دارایی‌های USDT 1 درصد افزایش یافت. این آمار نشان دهنده تغییر احساسات کاربران و احتمالاً تحت تأثیر شرایط بازار یا ادراک آن‌ها از ثبات دارایی است.

در ماه گذشته، نگرانی‌های فزاینده‌ای در مورد موقعیت بایننس در بازار وجود داشته است. خروج ناگهانی چندین مدیر برجسته، فشارهای نظارتی، توقف صدور BUSD، و خاتمه شراکت با ویزا و مسترکارت باعث ایجاد نگرانی جامعه کریپتو شده است.

POR بایننس نه تنها قدرت مالی آن را تضمین می‌کند، بلکه روند تخصیص دارایی در بین کاربران بزرگ این صرافی را برای عموم روشن می‌کند.

پیشنهاد مطالعه: نقشه اکوسیستم بلاکچین چیست؟

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا