ایستگاه خبر

مرکز دارایی‌های مجازی در دبی با همکاری بایننس

بایننس امروز اعلام کرد توافقنامه‌ای را با سازمان مرکز تجارت جهانی دبی برای ایجاد یک قطب صنعتی در فضای دارایی‌های مجازی امضا کرده است.

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، امروز اعلام کرد که تفاهم‌نامه‌ای را با سازمان مرکز تجارت جهانی دبی امضا کرده است تا «راه‌اندازی یک مرکز صنعتی جهانی برای دارایی‌های مجازی را تسریع کند.» مرکز تجارت جهانی دبی یک مرکز تجاری، فضای همکاری و مرکز کنفرانس در قلب منطقه تجاری دبی است.

به گفته تیم بایننس، هدف این تفاهم‌نامه تسهیل رشد اقتصادی بلندمدت از طریق نوآوری دیجیتال با کمک به تبدیل شدن دبی به عنوان مرکز جدید دارایی‌های مجازی جهان است. بایننس نوشت این اقدام به رشد اقتصاد جهانی به طور کلی کمک می‌کند.

به طور خاص، تیم بایننس نوشت تجربه‌ای را که از «همکاری با تنظیم‌کننده‌های جهانی» در پیشبرد چشم‌انداز نظارتی دارایی‌های دیجیتال به دست آورده است، به اشتراک خواهد گذاشت. این تیم نوشت:

هدف کمک به صرافی‌های رمز ارزی و کسب‌وکارهایی است که خدمات بلاکچین و فناوری دفتر کل توزیع‌شده (DLT) و طیف وسیعی از ارزهای دیجیتال و دارایی‌ها را برای دریافت مجوز در دبی ارائه می‌کنند.

درست است که بایننس در برخورد با رگولاتورها تجربه نسبی دارد. به عنوان مثال، در ماه ژوئیه، بایننس توسط رگولاتورهای ایتالیایی توبیخ شد و مجوز فعالیت در ایتالیا را ندارد. این فقط دو روز قبل از آن بود که بایننس امکان برداشت با پوند انگلیس یا یورو را مسدود کرد، که احتمالاً در پاسخ به بررسی‌های نظارتی است.

بایننس و مدیر عامل آن (CZ) در دنیای ارزهای دیجیتال بسیار پر سر و صدا هستند. همین امروز، در پست وبلاگی بایننس منتشر شد که در آن CZ برخی از افکار خود را در مورد ارزهای دیجیتال بانک مرکزی بیان کرد. ماه گذشته، کمپین حقوق رمز ارزی را منتشر کرد که در آن «10 حقوق اساسی برای کاربران کریپتو» را تشریح کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۲۳ آذر) – آیا هولدرهای بیت کوین پشیمان شده‌اند؟

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا