ایستگاه خبر

Binance با همکاری Etana پانزده ارز فیات دیگر را به سرویس خدمات خود اضافه کرده است

Binance روز سه‌شنبه همکاری خود را با Etana Guardody، یک پلتفرم حفاظت از اموال دیجیتال اعلام کرده است، این همکاری قابلیت سپردن ۱۵ ارز فیات را در خدمات Binance اضافه می‌کند.

با این حساب، این صرافی رمزارز پیشرو می تواند خدماتش را در سراسر اروپا، آسیا، آمریکای شمالی و اقیانوس ارائه دهد. ارزهای جدید اضافه شده عبارتند از: درهم امارات، دلار استرالیا، دلار کانادا، فرانک سوئیس، کرونای چک، یورو، پوند انگلیس، دلار هنگ کنگ، کرون دانمارکی، ارز مجارستان، پزو مکزیکی، کرون نروژی، دلار نیوزیلند، زوتوتی لهستانی و کرون سوئدی.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Binance، CZ گفت:

«در Binance، ما متعهد هستیم با راه اندازی چندین گیت در ارزهای فیات، روند پذیرش دارایی‌های دیجیتال جهانی را ادامه دهیم. دروازه‌های فیات Binance بیش از ۱۷۰ کشور و منطقه در جهان را در بر می‌گیرد و ما همچنان در حال اضافه کردن موارد بیشتر برای در دسترس قرار دادن کریپتو در سراسر جهان هستیم.»

هدف، بیش از ۱۸۰ فیات
کاربران Binance می‌توانند به سادگی حساب‌های خود را با حساب Etana Carecare پیوند دهند و واریزهای مستقیم به حسابهای تجاری خود را انجام دهند.

به غیر از Binance ،Kraken، مهم‌ترین صرافی رمزارز مستقر در ایالات متحده، هم از سرویس‌های فیات Etana استفاده کرده‌اند. براندون راسل، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت اتانا کاستوریت گفت:
«ما دیدگاه Binance رابه ارزهای دیجیتال هم گسترش می‌دهیم و دسترسی گسترد‌ه‌تر به بازارهای دیجیتال را در اختیار کاربران قرار می‌دهیم.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=39955
دکمه بازگشت به بالا