ایستگاه خبر

سه توکن ورزشی دیگر به زودی برای ترید در بایننس موجود خواهند شد!!

بایننس که بزرگترین صرافی رمز ارز از لحاظ حجم است، اینک حاضر است که تعدادی توکن ورزشی دیگر را لیست کند. بایننس این کار را با کمک پلتفرم توکن‌های ورزشی Chiliz انجام می‌دهد. بنا بر اعلامیه‌ای که در اوایل روز ۲۳ دسامبر بیرون داده شد، Binance Launchpool که پلتفرمی است که به کاربران اجازه استیکینگ تا یک ماه را می‌دهد و از این طریق به آنها در کسب سود کمک می‌کند، به زودی تعدادی از توکن‌های ورزشی را ارائه خواهد داد.

این پلتفرم به کاربران اجازه خواهد داد که به استیکینگ توکن‌هایی مانند BNB، BUSD و Chiliz بپردازند. این فرآیند از ۲۴ دسامبر ۲۰۲۰ تا ۲۳ ژانویه ۲۰۲۱ ادامه خواهد یافت. مدیرعامل بایننس ابراز داشته که صنایع ورزش سنتی و الکترونیک در چند سال گذشته بسیار فعال بوده‌اند و بیشتر در صنعت رمز ارز‌ها درگیر شده‌اند.

این در حالی روی می‌دهد که دو شرکت مذکور یک مشارکت استراتژیک را در اوایل ماه دسامبر اعلام کردند. همزمان با این اعلامیه، پلتفرم بایننس اعلام کرد که توکن‌های هواداران را برای باشگاه‌های یوونتوس و پاری سن-ژرمن در  Launchpool خود لیست کرده است.

این در حالی است که مدیرعامل بایننس و بنیان‌گذار Chiliz ابراز داشته‌اند که شرکت‌های آنها در آینده مشارکت‌های بیشتری را در زمینه ورزش و سرگرمی برقرار خواهند کرد. دنیای امروز به ورزش و سرگرمی بسیار گرایش پیدا کرده است و طبیعتا توکن‌هایی که مربوط به این زمینه‌ها هستند، در آینده بسیار مورد توجه قرار خواهند گرفت. نظر شما چیست؟ لیست شدن تعدادی دیگر توکن ورزشی را در بزرگترین صرافی حال حاضر کریپتو چگونه ارزیابی می‌کنید؟ فراموش نکنید که نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

https://coiniran.com/?p=42754
دکمه بازگشت به بالا