ایستگاه خبر

معاملات آتی دائمی Binance با استفاده از قیمت بیت کوین

براساس یک بیانیه مطبوعاتی، Binance قراردادهای آتی دائمی COIN-مارجین را با استفاده از قیمت‌ بیت کوین آغاز کرده است. برخلاف قراردادهای آتی سنتی، جایی که خریداران و فروشندگان ملزم به انجام معامله در یک تاریخ معین بدون در نظر گرفتن شرایط فعلی بازار هستند، برای افرادی که به طور دائمی فعالیت دارند تاریخ انقضا لحاظ نمی‌شود. این بدان معناست که معامله‌گران می توانند مواضع خود را به طور نامحدود حفظ کنند.
فرآیند قیمت‌گذاری جدیدترین مشتقات Binance نیز وارونه است، به این معنی که به جای فیات با بیت کوین و سایر رمزارزها مارجینایز و قیمت‌گذاری می‌شوند. مارجین (Margin) نوعی وام است که از واسطه گرفته شده و برای خرید دارایی‌های مختلف استفاده می‌شود. این وام‌ها معمولاً با دلار آمریکا یا سایر ارزهای سنتی متعین می‌شدند.

بیشتر بخوانید: ||معرفی توکن بایننس – معافیت از کارمزد binance||

معاملات آتی همیشگی Binance با سیستم جدیدش اجازه می‌دهد تا لوریج (leverage) حداکثر ۱۲۵ برابر شود، عاملی که با آن می‌توان ارزش معاملات  و البته ریسک آن را چندبرابر کرد. براساس این اطلاعیه، معاملات آتی سه ماهه و دائم کریپتوی  Binance با هدف کمک به کاربران برای تنوع بیشتر روش‌های معاملاتی و بهبود بازده مارجین (Margin) است.

همانطور که Decrypt گزارش داد، فعالیت در بورس‌های تنظیم شده معاملات آتی بیت کوین و حجم معاملات آتی اتریوم اخیراً در رده‌های جدید قرار گرفته و نشانگر علاقه روز افزون سرمایه‌گذاران نهادی است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40593
دکمه بازگشت به بالا