ایستگاه خبر

صرافی بایننس، خدمات استیک کردن اتریوم ۲.۰ را امروز راه‌اندازی کرد

بایننس نیز به مانند Coinbase و Kraken در نظر گرفتن پاداش استیک کردن اتریوم ۲.۰ برای کاربران خود را اعلام کرد.

از این پس کاربران صرافی بایننس می‌توانند در تولید بلوک در شبکه اتریوم ۲.۰ مشارکت کرده و در ازای آن پاداش دریافت کنند. آن‌ها در واقع وجوه خود را استیک می‌کنند تا به اعتبارسنجی تراکنش‌ها در این شبکه کمک کنند.

تکمیل و اتمام به روز رسانی اتریوم ۲.۰ چند سال به طول خواهد انجامید. ارائه خدمات استیک کردن توسط صرافی‌ها به روند پذیرش این شبکه شتاب می‌دهد. این شبکه جدید، از مکانیزم اجماع اثبات سهام استفاده می‌کند تا امنیت شبکه را تأمین و تراکنش‌ها را اعتبارسنجی کند.

استیک کردن در شبکه اتریوم ۲.۰ و کسب درآمد نیاز به داشتن ۳۲ اتر دارد اما این خدمات جدید بایننس به کاربر اجازه می‌دهد تا با مبالغ کمتری بتوانند استیک کنند و پاداش آن را دریافت نمایند.

بیشتر بخوانیم: SINOVATE تاریخ راه‌اندازی شبکه آزمایشی عمومی Star Cradle را اعلام می‌کند

شروع استیک کردن در بایننس

بر خلاف دو صرافی Coinbase و Kraken، که اعلام کردند خدمات آن‌ها برای استیک کردن اتریوم در آینده و تاریخ نامعلوم آغاز خواهد، بایننس این خدمات خود را امروز راه‌اندازی نمود.

دوره قفل بودن هنوز مشخص نیست و بستگی به سرعت پیشرفت شبکه اتریوم ۲.۰ دارد. صرافی بایننس اعلام کرده که این دوره احتمالا ۲ سال به طول می‌انجامد و تا آن زمان کاربران، توکن‌های BETH را به عنوان پاداش استیک دریافت می‌کنند.

پاداش‌ها با توکن‌های BETH با نسبت ۱:۱ محاسبه می شوند و از ابتدای سال میلادی جدید به کاربران پرداخت می شوند. همچنین این صرافی اعلام کرده که برداشت و معامله توکن های BETH نیز از همان زمان ممکن خواهد بود.

https://coiniran.com/?p=42322
دکمه بازگشت به بالا