ایستگاه خبردسته بندی نشده

Binance Labs پیشتاز تامین بودجه برای استارت‌آپ‌ وب3 GoPlus Security است

Binance Labs، بازوی سرمایه‌گذاری صرافی بایننس، در راستای تحقق برنامه‌های بلندپروازانۀ خود در بازار خرسی حاضر؛ خبر از رهبری دور دوم تامین بودجۀ خصوصی برای استارت‌آپ GoPlus Security داد. تاکنون جزییات مربوط به ارزش این سرمایه‌گذاری فاش نشده است.

این جریان مالی به توسعۀ بهتر داده‌ها، ایجاد بازاری برای عرضۀ خدمات امنیتی و استخدام نیروی کار جدید برای رفع نیاز زیرساخت‌های وب3 اختصاص خواهد یافت.

بر اساس مندرجات پست رسمی بایننس، استارت‌آپ GoPlus Security از این بودجه برای توسعه و راه‌اندازی یک فروشگاه انحصاری در اواخر سال جاری میلادی بهره خواهد برد. گفته می‌شود که این استارت‌آپ درحال حاضر داده‌های امنیتی 13 بلاک‌چین را تامین می‌کند.

Yi He، هم‌بنیان‌گذار صرافی بایننس و ریاست Binance Labs، در این خصوص اظهار داشت:

«امنیت از ارکان کلیدی شبکه‌ها و جوامع‌کاربری درحال توسعۀ وب3 است. ما امیدواریم با حمایت از راهکارهای مشتری‌ مداری همچون GoPlus Security شاهد رشد و تکامل استفاده از خدمات امنیتی باشیم».

این تصمیم درحالی اتخاذ شده است که تنها چند روز از تایید وجود ذخیرۀ سرمایه‌گذاری 1 میلیارد دلاری این صرافی از سوی مدیرعامل آن CZ می‌گذرد.

بر اساس داده‌های موجود می‌توان گفت که بایننس در سال جاری بیش از 325 میلیون دلار به 67 پروژه کمک مالی کرده است. این رقم در سال پیش و با وجود یک بازار گاوی به مراتب کمتر (140 میلیون دلار) بوده است.

Binance Labs با آغاز سال جاری یک صندوق 500 میلیون دلاری برای کمک به پروژه‌ها و استارت‌آپ‌های موفق وب3 راه‌اندازی کرد. شرکت‌های تجارت الکترونیک و بازی‌سازی نیز ممکن است در آیندۀ نزدیک از فرصت‌های سرمایه‌گذاری این صرافی برخوردار شوند.

پیشنهاد مطالعه: کاربرد بلاکچین در صنعت نفت و گاز

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا