ایستگاه خبر

آزمایشگاه‌ بایننس در پروژه پولکادات سرمایه‌گذاری می‌کند

همراه با رشدی که بیت کوین شاهد آن بود، قیمت آلتکوین‌ها نیز رو به افزایش‌ است. یکی از مهمترین آلتکوین‌های موجود در بازار، توکن DOT پولکادات ، از ابتدای سال در حال افزایش است. این دارایی دیجیتال با سرمایه بازار ۱۹.۲۲ میلیارد دلار، و با قیمت ۲۱.۲۰ دلار معامله می‌شود که نزدیک به بالاترین قیمت آن در تاریخ یعنی ۲۱.۵۴ دلار است.

به دلیل محبوبیت این پروژه، یکی از بزرگترین صرافی‌های رمزارز در جهان، بایننس فرصت را غنیمت شمرده و از پروژه‌های زیرساختی و استارت‌آپ‌های پولکادات (Polkadot) پشتیبانی کرده است.

|| بیشتر بخوانید:  پولکادات چیست (Polkadot)؟ + ویدیو معرفی ||

طبق مطلب به اشتراک گذاشته شده با AMBCrypto، آزمایشگاه‌های بایننس هدایت سری A 2.4 میلیون دلاری را برای شبکه Plasm، یک پلتفرم قرارداد هوشمند مقیاس‌پذیر چند منظوره در پولکادات، بر عهده گرفت. این اولین سرمایه‌گذاری بایننس از صندوق ۱۰ میلیون دلاری Binance Labs برای حمایت از اکوسیستم پولکادات بود. نام‌های برجسته دیگر برای پیوستن به بایننس در این دور سرمایه‌گذاری HashKey ،PAKA Ventures ،Digital Finance Group و LongHash بودند. به گفته رئیس آزمایشگاه‌های Binance، وی ژو:

«ما از زمان راه‌اندازی شبکه پلاسم بسیار تحت تأثیر رشد آن هستیم. این اولین پاراچین (parachain) است که به Rococo-V1 Parachains Testnet متصل است و یکی از امیدوارکننده‌ترین کاندیداهای پاراچین برای شبکه اصلی پولکادات است. با سرمایه‌گذاری و پشتیبانی از پلاسم، ما تعهد خود را در حمایت از رشد و توسعه اکوسیستم پولکادات نشان می‌دهیم.»

پیش از این باینس بودجه‌ای ۱۰ میلیون دلاری را برای ساخت پروژه‌های ابتکاری در پولکادات اختصاص داده بود. این صندوق تحت عنوان Binance Launchpool برای ایجاد تجربه مالی غیرمتمرکز [DeFi] برای کاربران بایننس عمل می‌کرد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43654
دکمه بازگشت به بالا