ایستگاه خبر

وبسایت binance صرافی آنلاین و بین‌المللی رمزارزها فیلتر شد

بایننس (Binance) صرافی بین‌المللی کریپتو است که در سراسر جهان میلیون‌ها کاربر دارد و بیش از ۷۰۰ رمزارز در آن معامله می‌شود. این‌طور که پیداست وبسایت این صرافی آنلاین از روز گذشته در ایران فیلتر شده است.

تاریخچه و نحوه کار صرافی بایننس

این صرافی عمر چندانی ندارد، در سال ۲۰۱۷ افتتاح شد، اما خیلی سریع رشد کرد و رقبای خود را پشت سر گذاشت. حجم معاملات روزانه بایننس به طور میانگین به بیش از ۸.۳ میلیارد دلار می‌رسد که این یعنی نقدینگی و تعداد مشتریان این صرافی به شدت بالاست.

دفتر اصلی بایننس در کشور مالت مستقر است اما در بقیه کشورهای جهان هم شعبه‌ دارد. گفته می‌شود اعتبار و امنیت این صرافی نسبت به بقیه صرافی‌های کریپتو بسیار بیشتر است. علاوه بر امکان معامله در وب‌سایت بایننس، این صرافی هم برای موبایل و هم برای کامپیوترهای شخصی نرم‌افزار مخصوص دارد که ترید را برای همه کاربران آسان می‌کند. کاربران برای شروع خرید و فروش باید در سایت بایننس یک حساب کاربری بسازند. ساخت این حساب کاملاً رایگان و ساده است و در عرض کمتر از چند دقیقه انجام می‌شود.

binance.com از دسترس کاربران ایرانی خارج شد!

به دلیل تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران، شهروندان ایرانی همواره با ریسک بلوکه شدن دارایی‌هایشان مواجه بوده‌اند. صرافی بایننس هم مانند خیلی از صرافی‌های دیگر بارها اعلام کرده بود که تمایلی به مراوده با کشورهای تحریم‌شده ندارد. شهروندان ایران، پیشتر هم نمی‌توانستند با آی‌پی‌ی ایران در این سایت معامله کنند. امّا دیروز به طور رسمی سایت بایننس فیلتر و از دسترس کاربران ایرانی خارج شد.

 

Source: CoinIran

https://coiniran.com/?p=41162
دکمه بازگشت به بالا