آخرین اخبار ارزهای دیجیتالایستگاه خبر

بایننس Seed and Monitoring Tags را برای آموزش خطر نوسانات به کاربران معرفی کرد

بایننس امروز (26 جولای) از را‌ه‌اندازی دو محصول جدید را در پلتفرم خود—با نام‌های Seed Tags و Monitoring Tags—خبر داده است. هدف این دو محصول ارائه آموزش به کاربران در مورد موضوع نوسانات و خطرات اعلام شد.

قابل ذکر است، Seed Tags طرحی است که برای جایگزینی منطقه نوآوری بایننس طراحی شده است. منطقه نوآوری حدود سه سال پیش به عنوان پلتفرمی راه‌اندازی شد که در آن کاربران می‌توانستند دارایی‌های جدید و پرخطر ارزهای دیجیتال را معامله کنند.

این خبر پاسخی به درخواست‌های کاربران به‌عنوان راهی آسان‌تر و راحت‌تر برای متمایز کردن توکن‌های رمزارزی موجود در مناطق نوآوری و معاملات اصلی بایننس است. به این ترتیب، صرافی Seed Tags را برای همه رمزارزهای شده فهرست‌شده در منطقه نوآوری و همه توکن‌هایی که در آینده فهرست می‌شوند اختصاص داد. این توکن‌ها در مقایسه با سایر دارایی‌ها پرخطرتر و بی‌ثبات‌تر در نظر گرفته می‌شوند.

علاوه بر این، دومین محصولی که بایننس عرضه می‌کند، Monitoring Tags نام دارد. این محصول برای توکن‌های فهرست‌شده‌ای است که نوسانات بالاتری نسبت به سایر توکن‌ها نشان می‌دهند.

چگونه کاربران می‌توانند به رمزارزها با برچسب های مربوطه دسترسی داشته باشند؟

هدف اصلی Seed and Monitoring Tags آموزش به معامله‌گران در مورد خطرات احتمالی مربوط به خرید و فروش دارایی‌های کریپتو با نوسانات بالا است. در همین حال، معرفی این ویژگی‌ها، بایننس را به اولین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال تبدیل می‌کند که راه‌حلی برای نظارت بر نوسانات ارائه می‌کند.

برای دسترسی به رمزارزهایی با Seed Tag یا Monitoring Tag، کاربران باید آزمون‌هایی را در پلتفرم‌های بایننس اسپات و/یا بایننس مارجین تکمیل کنند و هر 90 روز یک‌بار تأیید کنند که شرایط استفاده از این محصولات را دارا هستند و می‌پذیرند.

این دو ویژگی جدید در وبسایت‌های معاملاتی بایننس اسپات و بایننس مارجین و همچنین در صفحه مرورگر بازارها قابل مشاهده هستند. علاوه بر این، برای احتیاط بیشتر، تمام توکن‌های دارای برچسب‌های Seed و Monitoring با علامت هشدار خطر علامت‌گذاری می‌شوند.

یک توکن رمزارزی که با برچسب Monitoring (تصویر بالا) و با برچسب Seed (تصویر پایین) مشخص شده است.
بر اساس بیانیه این صرافی ارز دیجیتال، آن‌ها همچنین متناوباً بررسی‌ها را برای ارزیابی مجدد درباره برچسب‌های مربوطه انجام می‌دهند.

این صرافی همچنین کاربران خود را تشویق کرد برای رسیدن بهترین تجربه ممکن نظرات خود را ارائه دهند.

 

پیشنهاد مطالعه: چرا و چگونه از بهترین قیمت ارزهای دیجیتال در صرافی‌های ایرانی مطلع شویم؟ 

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا