ایستگاه خبر

پس از اروپا، بایننس معاملات مشتقات کاربران هنگ کنگ را نیز تعطیل کرد

صرافی کریپتوی بایننس (Binance) جمعه اعلام کرد که دیگر معاملات آتی و معاملات مشتقات را به کاربران هنگ‌کنگ ارائه نمی‌دهد.

کاربران جدید هنگ کنگ دیگر نمی‌توانند برای معامله مشتقات رمز ارزها در بایننس حساب باز کنند. در مورد کاربران فعلی، بایننس اعلام کرد که بعداً تاریخی را اعلام می‌کند و از آن تاریخ، کاربران این کشورها ۹۰ روز فرصت دارند تا موقعیت‌های باز خود را ببندند.

این صرافی گفت:

بایننس اولین صرافی رمز ارز و دارایی‌های دیجیتالی خواهد بود که دسترسی فعال به محصولات مشتقات را برای کاربران هنگ کنگ محدود می‌کند.

این اقدام تنها یک هفته پس از بسته شدن طرح معاملات مشتقات بایننس برای سه کشور اروپایی آلمان، ایتالیا و هلند صورت می‌گیرد. در آن زمان، این صرافی کریپتو اعلام کرد که به تدریج این پیشنهاد را در سراسر منطقه اروپا کاهش می‌دهد.

بایننس اخیراً زیر نگاه نظارتی مراجع قانونی در سراسر جهان معاملات توکن‌های سهام خود را در سطح جهانی متوقف کرد. آژانس‌های دولتی در ایالات متحده، بریتانیا ، هنگ کنگ، ایتالیا، ژاپن، تایلند، لهستان و جزایر کیمن اخیراً یا به بایننس هشدار داده‌اند یا اقدامی علیه این صرافی انجام داده‌اند.

بایننس اخیراً گفته به رعایت قوانین متعهد است. مدیرعامل شرکت، CZ، اذعان کرد که فضای رمز ارزها اکنون «به شدت کنترل‌شده است» و گفت که بایننس باید «از یک استارت‌آپ حوزه فناوری به یک شرکت خدمات مالی» تبدیل شود.

به گفته ژائو، بایننس در واقع به دنبال راه‌اندازی ستاد فیزیکی در حوزه‌های قضایی متعدد است. بایننس معتقد است که تا کنون به شیوه‌ای غیر متمرکز عمل کرده است. ژائو همچنین به دنبالِ مدیرعامل جدیدی با سابقه نظارتی بسیار قوی برای این صرافی است.

 

پیشنهاد مطالعه: بازار خرسی ارز دیجیتال چیست؟ و چگونه در موقعیت بازار خرسی سرمایه‌گذاری کنیم؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=46919
دکمه بازگشت به بالا