ایستگاه خبر

فعالیت صرافی بایننس پس از تعلیق چند ساعته به حالت عادی بازگشت

صرافی بایننس دیروز، ۱۹ فوریه، اطلاعیه‌ای منتشر و اعلام کرد به دلیل مشکلات برنامه‌ریزی نشده در نگهداری سیستم معاملاتی، صرافی فعالیت‌هایش را به حالت تعلیق در می‌آورد. به دنبال این اطلاعیه سپرده‌گذاری، برداشت، معاملات نقدی، معاملات مارجین، معاملات همتا به همتا، وام، بازخرید، انتقال دارایی از حساب‌های فرعی، حساب‌های مارجین، حساب‌های آتی و کیف پول‌های فیات روی پلتفرم به حالت تعلیق درآمد. بایننس در بیانیه‌ی منتشر شده به کاربران اطمینان داد که وجوه آنها در امنیت قرار دارند و فعالیت معاملاتی پلتفرم به زودی از سر گرفته خواهد شد. انتشار خبر تعلیق نگرانی و ترس از هک صرافی را بوجود آورد ولی طبق گزارش بایننس مساله تنها یک مشکل فنی ساده بوده است.

برای جبران این مشکل Zhao، مدیرعامل صرافی بایننس، در توئیتی قول داد امروز از نرخ بهره‌ی معاملات مارجین چشم‌پوشی کند. او اواخر دیشب اعلام کرد مشکلات حل شده و به کاربرانش سی دقیقه فرصت داد تا سفارت‌شان را پیش از از سرگیری معاملات عادی لغو کنند.

در آخرین گزارشی که صرافی بایننس پیش از این مشکل در ۱۷ فوریه منتشر کرده بود آمده است پلتفرم معاملاتی نتوانسته ورود کاربران جدید را مدیریت کند و داده‌های بازار و سفارشات و بالانس را به‌روز نگه‌ دارد. بایننس وعده داد که این مشکلات به زودی حل می‌شوند و از آسیب‌دیدگان خواست با پشتیبانی صرافی تماس بگیرند.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=37029
دکمه بازگشت به بالا