ایستگاه خبر

راه‌اندازی استخر استخراج اتریوم توسط بایننس با کارمزد پایین‌تر نسبت به رقبا

به گزارش خبرگزاری Theblockcrypto، صرافی رمزارز بایننس هفت ماه پس از را‌اندازی استخر استخراج بیتکوین، حالا همین خدمات را برای اتریوم ارائه می‌دهد.

این یعنی کاربران استخر بایننس می‌توانند علاوه بر بیتکوین به استخراج کردن اتریوم نیز بپردازند. بایننس یک کارمزد استخر نیم درصدی را برای استخراج اتریوم تعیین کرده که این نصف مقداری است که دو استخر Ethermine و SparkPool از کاربران خود دریافت می‌کنند.

به علاوه برای ماه اول، یعنی تا ۱۲ دسامبر، بایننس کارمزدی را برای استخراج اتریوم نمی‌گیرد. به عبارت دیگر کاربران می‌توانند توان هش اتریوم خود را به استخر بایننس متصل کرده و بدون پرداخت بهایی به بایننس پاداش استراج را به دست آورند.

بیشتر بخوانیم: صرافی یونی سوآپ و معرفی توکن UNI

استخر استخراج بایننس

استخر استخراج بایننس برای پرداخت پاداش از روش پرداخت هر سهم (PPS) استفاده می‌کند که پاداش بلوک‌ها و کارمزد‌ها را بین استخراج‌گران توزیع می‌کند. این روش یک پرداخت تضمینی و آنی را به یک استخراج‌گر برای مشارکت در احنمال پیدا کردن یک بلوک در استخر ممکن می‌سازد.

باید دید آیا استخر استخراج اتریوم بایننس نیز به مانند استخر بیتکوین آن‌ها نظر‌ها را به خود جلب می‌کند یا خیر، به خصوص زمانی که اتریوم قرار است مکانیزم اجماع اثبات سهام را جایگزین مکانیزم اثبات کار کند. بنا بر داده‌های BTC.com، استخر استخراج بیتکوین بایننس در ماه اکتبر هفت درصد از نرخ هش کل شبکه را به خود اختصاص داده است.

image 121

https://coiniran.com/?p=41997
دکمه بازگشت به بالا