ایستگاه خبر

بایننس از کمک مالی ۲.۴ میلیون دلاری برای مقابله با کرونا خبر داد

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، روز جمعه طی رویداد AMA گفت که صرافی متبوعش دست‌کم ۲.۴ میلیون دلار کمک رمزارزی برای خرید تجهیزات پزشکی موردنیاز برای مقابله با بیماری کووید ۱۹ کنار گذاشته است. آن‌طور که ژائو می‌گوید بایننس از طریق بنیاد خیریه خود موسوم به BCF در آینده‌ای نزدیک ۲ میلیون دلار دیگر به سازمان‌های درمانگر اختصاص خواهد داد.

سکان‌دار بایننس می‌گوید:

ما در حال اهدای اقلام مختلف پزشکی از جمله ماسک به مراکز درمانی هستیم و امیدواریم بتوانیم در تامین ونتیلاتور (دستگاه تنفس مصنوعی) نیز به کمک بیمارستان‌ها بشتابیم.

ژائو گفته است که مبالغ درنظرگرفته شده، به‌طور مستقیم به بیمارستان‌ها اهدا می‌شود. در حال حاضر، بنیاد BCF کمک‌های خود را پیش از هر جای دیگری، راهی چین کرده است. بنابر آنچه در وب‌سایت این بنیاد آمده، تاکنون از سوی این بنیاد، بیش از صدها هزار وسیله‌ی محافظت شخصی (PPE) به ۳۰۰ بیمارستان در چین ارسال شده است.

ژائو می‌گوید امیدوار است در هفته جاری، یک محموله از کمک‌های اهدایی، روانه ایتالیا شود. وی در ادامه اظهار خوش‌بینی کرده است که بتواند در آینده‌ی نزدیک، کمک بیشتری را راهی ایالات متحده، آلمان و دیگر کشورهای متاثر از بیماری کووید ۱۹ کند.

بنابر اظهارات ژائو، بنیاد BCF تاکنون نزدیک به ۲۰۰ هزار دلار هم در قالب رمزارز از مردم، کمک مالی برای اهدا به مراکز درمانی جمع‌آوری کرده است.

Source

https://coiniran.com/?p=38005
دکمه بازگشت به بالا