ایستگاه خبر

بایننس محدودیت برداشت روزانه را برای کاربران تأییدنشده کاهش داد

صرافی بایننس گفته است: کاربرانی که به‌طور کامل تأیید نشده‌اند می‌توانند حداکثر تا ۰.۰۶ BTC روزانه برداشت کنند. محدودیت برداشت قبلی برای این کاربران ۲ بیت کوین بود.

بایننس خطرات مربوط به پولشویی را کمتر می‌کند

بایننس، بزرگترین صرافی رمز ارزی جهان از حیث حجم معاملات، محدودیت برداشت روزانه خود را برای کاربران تأییدنشده تا ۹۷ درصد کمتر کرده است.

امروز، این صرافی گفت حساب‌هایی با تأییدیه پایه فقط می‌توانند روزانه حداکثر ۰.۰۶ BTC (در حدود ۲۲۰۰ دلار) برداشت کنند. پیش از این، حد مجاز ۲ BTC (حدود ۷۵۰۰۰ دلار) تعیین شده بود.

در یک پست وبلاگی، این صرافی اعلام کرد:

برای حساب‌هایی که فقط تأیید صحت حساب اصلی را انجام داده‌اند، محدودیت‌های برداشت روزانه به ۰.۰۶ BTC رسیده است.

این اصلاح برای کاربران جدید اجرا شده است و برای کاربران فعلی که در بازه ۴ اوت تا ۲۳ اوت ۲۰۲۱ ثبت نام کرده بودند نیز اعمال می‌شود.

بایننس با تأیید حساب، از کاربران می‌خواهد نام رسمی، آدرس و ایمیل شخصی خود را ارسال کنند. با این حال، این جزئیات توسط دولت بررسی نمی‌شوند.

اجرای محدودیت برداشت‌‌ روزانه در بین بیشتر صرافی‌های کریپتو از جمله بایننس یک عمل معمول است و برای جلوگیری از فعالیت‌های غیرقانونی مانند پولشویی اجرا می‌شود.

در مقایسه، وقتی حساب کاملاً تأیید شد و کاربر شناسه خود را ارسال کرد، به وی اجازه داده می شود هر ۱۰۰ ساعت حداکثر ۱۰۰ BTC (ارزش تقریبی ۳.۷ میلیون دلار) را برداشت کند.

کاهش حد برداشت تأیید نشان می‌دهد بایننس تمایل دارد امکان سو‌ء‌استفاده و فعالیت‌های غیرقانونی را سخت‌تر و کمتر کند. علاوه بر این، این قانون باعث می‌شود معاملات کریپتو بدون تکمیل فرآیند KYC برای کاربران بایننس دشوارتر شود.

این اقدام در شرایطی صورت می‌گیرد که بایننس به دلیل کمبود قوانین KYC و گزارش مالی غیرشفاف با انتقادات زیاد ناظران در سراسر جهان روبرو بوده است. گزارش‌های قبلی حاکی از این بود که بایننس به دلیل عدم انطباق با مقررات جهانی ضد پولشویی (AML) زیر نظر گرفته شده است.

مدیرعامل بایننس، ژانگ‌پنگ ژائو، اخیراً تأیید کرد این صرافی قصد دارد سازگاری خود را با مقررات بیشتر کند و ذهنیت خود را از یک استارت‌آپ به ارائه‌دهنده خدمات مالی تغییر دهد. این صرافی همچنین در اوایل این ماه معاملات سهام توکن‌‌شده را پایان داد و ادعا کرد که این اقدام بخشی از تلاش برای تمرکز تجاری بر سایر محصولات است.

 

پیشنهاد مطالعه: روش های پامپ مصنوعی صرافی ها برای بالا نشان دادن حجم مبادلات

 

Source

https://coiniran.com/?p=46770
دکمه بازگشت به بالا