ایستگاه خبر

صرافی بایننس از تکمیل فرایند بزرگترین ارتقای تاریخ خود خبر داد

صرافی بایننس پس از تکمیل آنچه بزرگترین ارتقای پلتفرم معاملاتی خود خوانده، با موفقیت توانست پروژه‌ی اورهال کامل موتور مچینگ خود را کامل کند.

اوایل هفته جاری بود که بایننس اعلام کرد در تاریخ ۲۸ ژوئن، اقدام به آپگرید پلتفرم معاملات آنی خود خواهد کرد. گفتنی است فرایند این ارتقا که ابتدا تصور می‌شد نزدیک به دو ساعت به طول بینجامد، سرانجام به پایان رسید و طی آن طیف گسترده‌ای از قابلیت‌های پلتفرم معاملاتی این صرافی از جمله بخش‌های واریز، برداشت، معامله‌ی آنی و همتا به همتا به‌روز شد.

بایننس از زمان راه‌اندازی در سال ۲۰۱۷ دستخوش طیفی وسیع از آپگریدها از بهبود عملکرد گرفته تا دیگر تغییرات بنیادی بوده است.

یک سال پیش، بایننس برای اولین بار، محصولات مالی متنوعی از جمله معاملات آتی و مارجین را در اختیار کاربرانش گذاشت. مدت کوتاهی پس از آن نیز محصولات دیگری نظیر قابلیت اعطای وام و سهام‌گذاری رمزارزی را به سبد محصولات متنوع خو اضافه کرد.

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل سرشناس بایننس مدعی است ارتقای امروز، بزرگترین ارتقایی است که صرافی متبوعش تا به حال به خود دیده است. گفتنی است طی این ارتقا، موتور مچینگ پلتفرم معاملاتی این صرافی با یک زبان برنامه‌نویسی جدید پیاده شده که نزدیک به دو سال، توسعه‌ی آن به طول انجامیده است.

Source

https://coiniran.com/?p=39770
دکمه بازگشت به بالا