ایستگاه خبر

مدیرعامل بایننس دنبال‌کنندگان خود را به استفاده از مرورگر بریو تشویق کرد

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل سرشناس صرافی بایننس، ۵۰۰ هزار دنبال‌کننده‌ی خود را در شبکه‌ی اجتماعی توییتر به دانلود و استفاده از مرورگر بریو (Brave) ترغیب کرده است.

ژائو روز گذشته در توییتی نوشته است:

متاسفانه بیت کوین، رایگان نیست؛ اما حفظ محرمانگی می‌تواند مجانی باشد. کافیست مرورگر بریو را نصب کنید تا خیالتان از بابت محافظت از داده‌های شخصی‌تان راحت باشد.

مرورگر بریو، نخستین مرورگر مبتنی بر حریم خصوصی است که برپایه کرومیوم توسعه داده شده است. این مرورگر، قابلیت‌های مبتنی بر حریم خصوصی بی‌شماری دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به تبلیغات بلاک چینی و دستگاه‌های رهگیری اشاره کرد.

علاوه بر این، بریو دارای یک کیف‌پول رمزارزی است که از توکن بومی این مرورگر که بت (BAT) نام دارد، پشتیبانی می‌کند. با این توکن‌ شما می‌توانید به وب‌سایت‌های موردعلاقه‌ی خود پاداش اعطا کنید. همچنین به کمک این توکن قادر خواهید بود در ازای مشاهده‌ی تبلیغات، پاداش دریافت کنید.

بریو پیش‌تر در ماه دسامبر، دست به انعقاد یک قرارداد همکاری با بایننس زده بود تا این امکان را در اختیار کاربران خود قرار دهد که بتوانند به‌طور مستقیم از این مروگر دست به دادوستد رمزارزها بزنند. به این ترتیب، کاربران بریو می‌توانند بدون نیاز به ورود به بایننس از ویجت این صرافی روی مرورگر بریو برای خرید و فروش رمزارزها استفاده کنند.

Source

https://coiniran.com/?p=38160
دکمه بازگشت به بالا