ایستگاه خبر

افزایش حجم معاملات رمزارزها در آسیا، طی روزهای قرنطینه

کاترین کولی مدیر عامل باینانس آمریکا -دومین صرافی آنلاین و بین‌المللی رمزارزها از لحاظ میزان تراکنش- طی مصاحبه‌اش با بلومبرگ مدعی شد قرنطینه خانگی موجب افزایش حجم معاملات رمزارزها در آسیا شده است.

کولی اظهار داشت که بازارها آنچه را که او چرخه‌ی CRIC می‌نامد، تجربه می‌کنند. چرخه‌ی CRIC به این معنی است که به دنبال یکسری پیشرفت و بهبود، یک بحران در بازار اتفاق می‌افتد و بعد از آن نارضایتی شکل می‌گیرد و سپس چرخه از اول تکرار خواهد شد.

«در بازار دارایی‌های کلاسیک مثل بیت‌کوین، می‌بینید که نارضایتی به بحران تبدیل می‌شود و یک وحشت عمومی خلق می‌کند، و در انتها، این موضوع عامل یک فروش گسترده در کل جهان می‌شود.»

بیت‌کوین در برابر شوک‌ها انعطاف‌پذیر است

کاترین کولی تاکید می‌کند بازار رزمرارزها به شدت با تکنولوژی گره خورده است، طوری که به ما امکان می‌دهد هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز، بدون توجه به جایی که در آن هستیم دست به خرید و فروش و تجارت بزنیم.

«در روزهای قرنطینه مجدا شاهد افزایش حجم معاملات در آسیا بودیم، من فکر می‌کنم وقتی دستورالعمل‌های سخت‌تری دریافت کنیم که به ما بگوید منظور از قرنطینه در آمریکا چیست، همین اتفاق در ایالات متحده نیز خواهد افتاد.»

کولی اضافه کرد: «به زودی خواهیم فهمید بیت‌کوین چیزی است که مردم فارغ از امنیت و نگرانی آمریکا و دنیا، می‌توانند با آن کار کنند.»

قیمت فعلی بیت‌کوین برای موسسات مقرون به صرفه است

کولی با بیان اینکه اکوسیستم رمزارزها طی یکسال گذشته به وضوح به بلوغ رسیده است اضافه کرد: «قیمت‌های فعلی احتمالاً موجب تشویق و ترغیب سرمایه‌گذاری سازمانی خواهد شد.»

«طی یکسال گذشته شاهد بلوغ و پختگی فضای رمزارزها بوده‌ایم و حالا موسسات قادر به شناسایی بازیگران اصلی این حوزه هستند و در حال حاضر قیمت‌ها نیز برای ورود موسسات به این بازار بسیار مقرون به صرفه است.»

Source

https://coiniran.com/?p=37769
دکمه بازگشت به بالا