ایستگاه خبر

بایننس معاملات توکن سهام را متوقف کرد

صرافی کریپتوی بایننس (Binance) روز جمعه اعلام کرد که معاملات توکن سهام خود را متوقف می‌کند. بایننس گفت کاربران Binance.com دیگر قادر به خرید توکن‌های سهام نخواهند بود.

به گفته این نهاد، سهامداران موجود باید سهام خود را قبل از ۱۴ اکتبر بفروشند. اگر تا آن تاریخ فروش نداشته باشند، پوزیشن‌های توکن سهام آن‌ها در ۱۵ اکتبر بسته خواهد شد.

این اقدام سه ماه پس از آن صورت گرفت که اداره نظارت مالی فدرال آلمان یا BaFin اعلام کرد معاملات توکن سهام بایننس ممکن است با قوانین اوراق بهادار این کشور مغایر باشد.

علاوه بر این تنظیم‌کننده مقررات آلمانی، سازمان رفتار مالی انگلیس همچنین گزارش داده بود که آیا بایننس از قوانین امنیتی پیروی می‌کند یا خیر.

بایننس در آوریل سال جاری از طریق شرکت خدمات مالی آلمان CM-Equity معاملات سهام توکن خود را آغاز کرد. امروز این صرافی گفت که-Equity AG در حال راه‌اندازی پورتال معاملات سهام خود برای ساکنان منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و سوئیس است و کاربران بایننس در این مناطق می‌توانند پس از راه‌اندازی از آن پورتال استفاده کنند.

مشخص نیست که چرا بایننس مجبور شد خدمات معاملات توکن سهام خود را متوقف کند در حالی که صرافی‌های دیگر از جمله FTX و Bittrex Global خدمات مشابهی را از طریق CM-Equity ارائه می‌دهند.

به نظر می رسد بایننس به دلیل عرضه اولیه معاملات رمز ارزها در چندین کشور جهان مورد بازبینی و بررسی قرار گرفته است. تنظیم‌کنندگان در ایالات متحده، انگلستان، ایتالیا، ژاپن، تایلند، لهستان و جزایر کیمن، همه یا اخطارهایی به این صرافی داده‌اند یا اخیراً علیه آن اقداماتی کرده‌اند.

 

پیشنهاد مطالعه: تفاوت ها و شباهت های توکن بهادار و اوراق بهادار توکنیزه شده

 

Source

https://coiniran.com/?p=46566
دکمه بازگشت به بالا